Çağatay Ulusoy’u görenler Ben Fero sandı!

Netflix'in ilk Türk dizi olma özelliğini taşıyan 'Hakan Muhafız'ın yıldız oyuncularından Çağatay Ulusoy, saçlarını kazıtarak hayranlarını şoke etti. Ünlü oyuncu yeni imajıyla son günlerde magazin ve müzik dünyasının gündeminden düşmeyen Ben Fero'ya benzetildi...

0

Oynadığı dizilerdeki karakterlerle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Çağatay Ulusoy, geçtiğimiz aylarda rolü için kilo almıştı. Kariyeri ve yer aldığı diziler için farklı farklı imajlara bürünen yakışıklı oyuncu, bu kez saçlarını kazıttı. yeni projesi için bu imaja büründüğü konuşulan Ulusoy, kel hali ile bir andan sosyal medyanın gündemine oturdu.

YENİ İMAJI SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Instagram’da ünlü oyuncunun yeni imajını görenler gözlerine inanamazken Ulusoy, son zamanların en çok konuşulan isimlerinden Ben Fero’ya benzetildi. Bu benzerlikle ilgili yorumlar yazan sosyal medya kullanıcıları Çağatay Ulusoy’u Twitter’da da TT listesine soktu.

Öte yandan yakışıklı oyuncunun hayranlarının bir kısmı “Ona ne yapsa yakışır.” derken diğer bir kısmı ise Ulusoy’un yeni haline alışamadığını dile getirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here