Kültür ve Sanat

Çağatay Ulusoy’lu Koca Yusuf çekilecek mi? Jessica May açıkladı!

Yeni Gelin dizisinde canlandırdığı Bella karakteri ile tanınan Brezilyalı oyuncu, eşi Hüseyin Kara ile tanışmasını şu sözlerle anlattı: “Hüseyin ile ilk görüşte aşk mı denir, öyle oldu. Onu gördüğüm an aşık oldum. Sette bir konuştuk, sonra her şey başladı. İngilizce-Türkçe yarı yarı konuşurken bu hale geldik. Bana göre hala Türkçe’de kötüyüm. Bazen konuşamıyorum. Bazen de çok hızlı bir şekilde konuşabiliyorum. Türkçe çok güzel bir dil, düzgün konuşsam keşke ama yavaş yavaş… Dizide ‘dayanıklılıklarını’ diye bir kelime söyledim, çok zorlandım. 1 hafta üstünde çalıştım.”

Karantina günlerini evde geçirdiğini söyleyen genç oyuncu, “3 aydır evdeyim, hiç çıkmadım. Dün ilk defa çıktım. Kanal D’ye gelip Çarkıfelek’e katıldım. ‘Aga’ kelimesini öğredim. Çocuklara mendil vermek, şeker vermek gibi bayram geleneklerini öğrendim. “ şeklinde konuştu.


“BANA DA BÖYLE SORULAR GELİYOR!”

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile magazin gündeminden düşmeyen, kendisi gibi Brezilyalı olan Larissa hakkında da konuşan May “Larissa’yı yüzyüze tanımıyorum ama ona yapılan şey çok acıtan bir şey. Larissa bunu söylediği içn gördük ama bu o kadar kişiye yapılıyor ki… Bu beni çok üzüyor. Ben Larissa’ya çok sabır ve güç diliyorum. O bunu takmıyordur ama… Bana da böyle sorular geliyor. Ailemden bile geliyor. ‘Ne zaman çocuk?’ diyorlar. Her şey kendi zamanında… Onun hayatına en güzel şekilde devam etmesini diliyorum. “ ifadelerini kullandı.

KOCA YUSUF PROJESİ BEKLEMEDE

Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı Koca Yusuf filmi hakkında da konuşan ünlü oyuncu şunları söyledi: “Ben ‘Koca Yusuf’ dizisinde kimin oynayacağını bilmiyordum. Bana bir rol geldi. Erica karakteri. Kadroyu daha tamamlamamışlar. Bu filmi çekecek olan isim projesinin arkasında duruyordu. Bence şuan beklemede.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu