Medya

ÇAĞATAY ULUSOY’LU İÇERDE’NİN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Mustafa Uğurlu ve Bensu Soral’lıİçerde’nin 12. bölümünde yine izleyenler ekrana kilitlenecek…

 

Dizinin yeni bölümünde Sarp, Yusuf komiser ile tüm bağlarını koparırken, Mert'te çocukluğunun kabusu Coşkun ile yüz yüze geliyor.

 

İÇERDE’NİN YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

 

Yusuf’un Necip Uyanık kılığına girdiğini anlayan Sarp, müdürle yollarını ayırır. Bundan sonra tek başına hareket etmeye kararlıdır. Yusuf Müdür ise yaptığına çoktan pişman olmuştur ve kendisini Sarp’a affettirmek istiyordur. Mert, Yüzüklü Adam Coşkun’la yüzleşip geçmişin hesabını sormaya kararlıdır. Ailesini bulma umuduyla Eylem’le birlikte Coşkun’un peşine düşer.

 

Mert, Coşkun’un peşindeyken Eylem’e kurulan tuzağın farkında değildir. Haber yüzünden Eylem’in başı derde girer. Celal’in yeni sevkiyatını öğrenen Sarp, bu bilgiyi Yusuf Müdür’le paylaşmak konusunda kararsızdır. Duyguları ve mantığı arasında kalır…

 

SARP İÇERDE DEĞİL Mİ?

 

İçerde'nin merakla beklenen yeni bölümünde; Yusuf'un, Necip kılığına girerek Sarp'a oynadığı oyun ikilinin yollarının ayrılmasına neden olacak. Sarp'ın duygu yüklü anlarının ekrana geleceği bölümde, Sarp, Celal'den intikamını tek başına almaya karar verecek. Celal'in yeni sevkiyatını öğrenen Sarp acaba Yusuf Müdür'le bu bilgiyi paylaşacak mı?

 

MERT, YÜZÜKLÜ ADAM COŞKUN İLE YÜZLEŞİYOR!

 

Düşmanı Coşkun'un yaşadığını öğrenen Mert, yaşadıklarının hesabını sormak için peşine düşecek. Soluk soluğa geçecek bölümde Mert ve Coşkun'un kaçınılmaz yüzleşmesini ekran başındakiler  nefeslerini tutarak izleyecek. Coşkun'la yüzleşen Mert acaba ailesinin kim olduğunu öğrenebilecek mi?

 

İşte İçerde'nin 12. bölüm fragmanı:

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu