Yaşam

Çağatay Ulusoy’a 2 milyonluk yemek teklifi!

Oyunculuk kariyeri 2006 yılında başlayan Burak Özçivit, ‘Zoraki Koca’, ‘Baba Ocağı’ gibi dizilerde oynadıktan sonra gençlik dizisi Küçük Sırlar’da Sinem Kobal, Merve Boluğur ve Birkan Sokullu ile birlikte yer almıştı. Daha sonra sırayla Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu ve Kara Sevda gibi dizilerde oynayan yakışıklı oyuncu, yer aldığı projelerle sadece Türkiye’de değil yurtdışında da geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Özellikle Arap ülkelerinde birçok hayranı bulunan Özçivit, bu durumu paraya çevirmişti. Kuveyt ve Katar’da kadınlarla bir araya gelip yemek yemişti. İki ülkede de dünya yıldızı gibi karşılanan oyuncu, bu yemeklerden milyonlarca lira kazanmıştı.

Burak Özçivit’in eşi Fahriye Evcen hamileyken Kuveyt ve Katar’da onlarca kadınla yemek yemesi günlerce magazin gündemini meşgul etmişti. Hatta magazin muhabirleri birçok ünlü erkek ve eşlerine bu durumu sorarak yeni bir polemiğin doğmasına sebep olmuştu. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti ise konu hakkında açıklama yapmaktan kaçınmıştı.

ARAP KADINLARIN TERCİHİ BU KEZ ÇAĞATAY OLDU

Burak Özçivit’e gelen ve kabul ettiği yemek teklifinin aynısı bu sefer genç oyuncu Çağatay Ulusoy’a yapıldı. Daha önce Özçivit için bu organizasyonları düzenleyen firma tarafından düzenlenecek yemek 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yapılacak. Eğer Çağatay Ulusoy bu teklifi kabul ederse tek akşam yemeğinden 2 milyon lira kazanacak.

Son olarak dünyada en çok takip edilen dijital platformlardan biri olan Netflix’in ilk Türk yapımı dizisi olma özelliğini taşıyan Hakan Muhafız’da oynayan Çağatay Ulusoy’un dizinin dünya genelinde izlenmesiyle hayran kitlesi de artmıştı.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu