Magazin

Çağatay Ulusoy yönetmen oluyor!

Yeni neslin yıldızı en çok parlayan oyuncularından olan Çağatay Ulusoy, şimdilerde yeni bir işe atılmaya hazırlanıyor. Uzun yıllardır yer aldığı projelerle hayranlarının karşısına geçen Çağatay Ulusoy, yönetmen olmaya karar verdi. Bir sinema filmi çekip, yönetmen olmak isteyen yakışıklı oyuncu, hazırlıklara başladı. Ulusoy’un çekeceği filmde İçerde dizisinde beraber oynadığı oyuncu arkadaşı Nebil Sayın ile çalışmak istediği konuşuluyor.

ÇAĞATAY’IN TUTMAYAN DİZİSİ YOK

Netflix’in ilk Türk yapımı dizisi olma özelliğini taşıyan Hakan Muhafız’ın üçüncü sezonu ile seyircinin karşısına çıkacak olan Çağatay Ulusoy, 2010 yılında katıldığı Best Model yarışmasında birinci olmuştu. Best Model olarak adını duyuran Ulusoy, Best Model’dan oyunculuğa geçen Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ’un izinden giderek oyunculuğa adım atmıştı. Show TV’de yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya ile birlikte oynayan Çağatay Ulusoy, ilk dizisinde başrol oynamıştı. Ünlü oyuncu, yayınlandığı dönem çok konuşulan dizinin ardından ikinci projesi olan Medcezir’e başlamıştı. Serenay Sarıkaya ile Medcezir’de oynayan Çağatay Ulusoy, dizinin yayınlandığı dönem güzel oyuncu ile aşk yaşamıştı.

Çağatay Ulusoy, iki başarılı dizinin ardından İçerde’de canlandırdığı Sarp karakteri ile hayranlarının karşısına bambaşka bir rolle çıkmıştı. Ulusoy, 2017 yılında final yapan İçerde’de de beraber yer aldığı Duygu Sarışın ile sette tanışıp o birliktelik yaşamaya başlamıştı. Halen beraber olan çift, zaman içerisinde birkaç kez ayrılık yaşadı. Çağatay Ulusoy, yer aldığı dizilerle yurtdışında da tanınır bir hale geldi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı