Çağatay Ulusoy o teklifi reddetti!

Takip Et:

Adını Feriha Koydum dizisinde canlandırdığı Emir karakteri ile yıldızı parlayan ve sonrasında Medcezir’de Yaman, İçerde’de Sarp olan Çağatay Ulusoy, son olarak Netflix’in ilk Türk yapımı olan Hakan Muhafız dizisinde yer almıştı. Son dönemin en çok yıldızı parlayan genç oyuncuları arasında olan Ulusoy’un hangi projede yer alacağı yılan hikayesine döndü. Bir yandan sevgilisi Duygu Sarışın ile Ege’de tekne tatili yapan ünlü oyuncu bir yandan da yeni proje haberleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Tatili sırasında magazin gazetecileri tarafından çekilen fotoğraflarında bir hayli kilo aldığı görülen Ulusoy’un 110 kiloya kadar çıkmasının sebebinin yeni projesi olan Barbaros olduğu öğrenilmişti.

Çağatay Ulusoy’un Osmanlı İmparatorluğu’nun Kaptan-ı Derya‘sı Barbaros Hayreddin Paşa‘nın hikayesinin anlatılacağı Barbaros isimli dizide oynayacağı haberi, yakışıklı oyuncuyu uzun süredir ekranlarda görmek isteyen hayranlarını sevindirmişti. Fakat projede kriz çıktı ve Çağatay Ulusoy, Barbaros’tan ayrıldı. Ulusoy, dizide yaşanankoronavirüs salgını ve platoların hazırlık sürecinin uzaması sebebiyle yapımla yollarını ayırdı.

Bu gelişme üzerine ES Film dizinin cast çalışmalarına devam ederken sürpriz bir isim ortaya atıldı. Osmanlı İmparatorluğu’nun Kaptan-ı Derya’sı Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatının anlatılacağı dizide başrol için en son Diriliş: Ertuğrul’la özdeşleşen ve 5 sezon boyunca ekranlarda olan Engin Altan Düzyatan’ın adı geçiyor. Düzyatan’ı özellikle TRT yönetiminin çok istediği iddia ediliyor. Es Film’inde yaşanan gelişmeler üzerine adı sık sık Kuruluş Osman’la anılan oyuncuyla görüşmelere başladığı söylentiler arasında.

ŞEREF SÖZÜ DİZİSİ İÇİN GELEN TEKLİFİ REDDETTİ!

Barbaros projesinden ayrılan Çağatay Ulusoy, Tims&B’nin Show TV için çekeceği “Şeref Sözü” dizisinden de teklif almıştı. Cevdet Mercan’ın yöneteceği, senaryosu Eda Tezcan imzalı diziyi Ulusoy’un kabul etmediği öğrenildi. Ulusoy’un bölüm başı 200 bin lira istediği biliniyor.

Öte yandan bir yandan tatile devam edip bir yandan yeni sezon için hazırlıklarına devam eden Çağatay Ulusoy, ilk bölümünde Tuba Büyüküstün’ün yer alacağı ‘Menajerimi Arayın’ adlı dizinin üçüncü bölümünde konuk oyuncu yer alacak. Ulusoy, dizide kendisini oynayacak. Başarılı ve popüler oyuncuları bir araya getirecek olan dizi, fan sayfalarını hareketlendirdi. Menajerimi Arayın dizisi şimdiden büyük merak uyandırdı.