Çağatay Ulusoy, Duygu Sarışın ile ilişkisi hakkında konuştu!

Çağatay Ulusoy, Hello Dergisi'ne verdiği röportajda 2 yıldır birlikte olduğu Duygu Sarışın ile olan ilişkisinden de bahsetti...

Uzun süredir televizyon ekranlarında yer almayan ve son olarak Netflix‘in Hakan Muhafız dizisinde başrol oynayan Çağatay Ulusoy, verdiği röportajda hakkında bilinmeyenleri anlattı.

Sık sık yakın arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile balığa çıkan Çağatay Ulusoy, dalış ve balık tutmanın en büyük tutkusu olduğunu şöyle açıkladı:

“Yaşamak için bilmem gereken ne varsa denizden ve balıktan öğreniyorum. Balık tutuyorum, balık oluyorum. Dalış yapmak beni müthiş sakinleştiriyor. Karanlığın verdiği huzuru seviyorum.”

Çağatay Ulusoy röportajda 2 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Duygu Sarışın’la ilgili ilk kez konuştu. Aşka bakış açısının yaş ilerledikçe değiştiğini söyleyen oyuncu, “Duygu ile her şey gayet iyi gidiyor” dedi.

Kendi halinde beste yaptığını da söyleyen yakışıklı oyuncu, “Evde minik besteler yapıyorum. Çalıp söylüyorum da zaman zaman. Tamamen keyif için, ciddi anlamda şarkıcılığı hiç düşünmedim.” şeklinde konuştu.