Medya

Çağatay Ulusoy aşkı Duygu Sarışın’ın yüzünü güldürdü!

Çağatay Ulusoy’un Aras Bulut İynemli ve Bensu Soral ile başrolünde yer aldığı İçerde dizisinin setinde tanışan Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın yıllardır ilişkilerini bir dargın bir barışık sürdürüyor. 5 kez ayrılıp barıştıkları konuşulan çiftten Sarışın, önceki gün Kıvanç Tatlıtuğ’un reklam yüzü olduğu giyim firmasının lansmanına katılmış ve bir kez daha ayrıldıkları yönünde çıkan haberleri yalanlayan bir açıklamada bulunmuştu.

YAZI BİRLİKTE GEÇİRDİLER

Yaz sezonunda birlikte Ege kıyılarında tatil yapan çift gazeteciler tarafından görüntülenmişti. Deniz tutkunu olduğu bilinen Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın tekne tatili tercih etmişti. Çift, zaman zaman  teknede arkadaşlarını da ağırlamıştı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamaya çalışan ikilinin beraberliklerinin Duygu Sarışın’a maddi olarak da yaradığı öğrenildi.

ÇAĞATAY’DAN ÖNCE 10 BİN, ÇAĞATAY’DAN SONRA 30 BİN

Son olarak Netflix’in ilk Türk yapımı dizisi ‘Hakan Muhafız’da oynayan Çağatay Ulusoy’un yıldızı sevgilisininde bölüm başı ücretine yansıdı. Yakışıklı oyuncu ile sevgili olduktan sonra adı daha çok duyulmaya başlayan Sarışın’n eskiden bölüm başı 10 bin lira aldığı şimdilerde ise 30 bin lira talep ettiği iddia edildi. Sarışın, önceki gün katıldığı lansmanda yeni bir proje ile imza aşamasında olduğunu söyledi.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu