Müzik

Çağatay Akman’dan 14 Şubat’a özel düet!

Şu ana kadar Youtube Türkiye’de 278 milyon kez izlenen Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan genç şarkıcı yükselişini devam ettirmeyi sürdürüyor. Genç yaşına rağmen yaptığı şarkılar ile listeleri alt üst eden Akman, yeni bir şarkı çıkarmaya hazırlanıyor. Çağatay Akman sponsoru olduğu Bizim Hikaye dizisine özel şarkılarda çıkarmıştı.

14 Şubat’a özel düet

Söz-Müzik yazarı Ahmet Hatipoğlu’nun desteği ile Sensin Benim En Derin Kuyum ve Yüreğim Davacı şarkılarını seslendirip kendisini yeniden hatırlatan başarılı şarkıcı yeniden bomba gibi bir şarkıyla geliyor. Çağatay Akman, sözleri Ali Yılmaz’a ait 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel yeni bir şarkı çıkaracak.

Yeni çıkaracak olduğu klibin çekimleri tam gaz devam ederken şarkının adı ise “Hiç Bıkmadan” olduğu öğrenildi. Müzik Ali yilmaz ve Ahmet Hatipoğlu’na ait. Sözü Ali Yılmaz, müziği Ali Yılmaz ve Ahmet Hatipoğlu’na ait olan ‘Hiç Bıkmadan’ isimli şarkının prodüktörlüğünü Abdullah Özdoğan üstlenirken, koordinatörlüğünü ise Volkan Sönmez üslenmiş durumda. Çağatay Akman sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yaparak sevenlerini şarkının çıkışı hakkında bilgilendirirken, klip çekiminden kesintileri de paylaşmayı ihmal etmiyor.

“Hiç Bıkmadan” şarkısının düzenlenmesini Can Vatansever üstleniyor. Şarkının kayıt ve editleme işi ise oldukça tanınan ve tecrübeli biri isim olan Öztür Öztürk tarafından yapılıyor. “Hiç Bıkmadan” şarkısı 14 Şubat’ta tv kanalları dahil yayıncılığını yapan 2645 Records’un Youtube ve diğer paylaşım sitelerindeki hesaplarında yerini alacak. Çağatay Akman ve Ahmet Hatipoğlu’nun bu düeti, Akman’ın diğer şarkılarındaki izlenmelere ulaşacak mı merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu