Magazin

Büşra Pekin ve Ersay Üner’in olaylı sabahı!

6 yıldır birlikte olan Büşra Pekin ve Ersoy Üner çiftinin ayrılık kararı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ünlü çift, ayrıldıklarını sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımla duyurmuştu. Büşra Pekin, yaptığı yazılı açıklamada dostluklarının baki kalacağının ve birlikte yürüttükleri projelerin de devam edeceğinin altını çizmişti. Gelecek yıl yurtdışında evlenecekleri öğrenilen ikilinin aldığı bu ani karar sonrası neden ayrıldıkları merak konusu olmuştu. Çiftin ayrılıklarına Büşra Pekin’in Amerika’da yaşama istediğinin sebep olduğu konuşuluyordu. İddiaya göre; ünlü oyuncu, uzun süredir aşk yaşadığı Üner ile Amerika’da yaşamak istedi. Ersay Üner ise bu isteğe sıcak bakmadı. Bu durum yüzünden kavga eden çift yollarını ayırdı.

ESKİ SEVGİLİSİYLE KOMŞU OLDU! 

Büşra Pekin ve Ersay Üner’in ayrılığı hakkında yeni iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Konuşulanlara göre; ikili bir sabah birlikte yaşadıkları evde kavgaya tutuştu. Büşra Pekin, kavga sonrası evi pijamalarıyla terk etti. Yanına köpeğini de alan ünlü oyuncu, aynı sitede bulunan başka bir eve yerleşme kararı aldı. Pekin, ayrılık sonrası Ersay Üner ile birlikte yaşadıkları evde bulunan eşyalarını da yeni evine taşıdı.

Büşra Pekin ve Ersay Üner çifti daha önce kendilerine yöneltilen evlilik sorularını geçiştiriyor ve net bir yanıt vermiyordu. İş yoğunluklarını bahane ederek yakın zamanda evlenmeyeceklerini söyleyen ünlü çiftin, son zamanlarda nikah tarihini düşündükleri de konuşuluyordu. Evlenmenin eşiğinden dönen eski aşıklar, iş ilişkilerinde de birbirlerine yardımcı oluyordu. Pekin, daha önce sevgilisi Üner’in bir şarkısının klibinde klip yönetmenliğini üstlenmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu