Magazin

Büşra Develi’nin sevgilisi Cem Aktay olay yarattı!

Büşra Develi ve Burak Deniz çifti, 4 yıl önce yayınlanan ve ekran macerası uzun sürmeyen ‘Tatlı Küçük Yalancılar’ dizisinin setinde tanışmıştı. Arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşen ikili, 2 yılı aşkın süre birliktelik yaşamış ve geçtiğimiz yıl yaz aylarında ayrılmıştı. Sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla magazin dünyasının gözde çifti haline gelen ikiliden Büşra Develi, ayrılık sonrası yaptığı açıklamada yakışıklı oyuncu ile sadece arkadaş kalabileceklerini söylemişti.

Herkes çiftin yeniden barışmalarını beklerken Büşra Develi, bir süre önce Cem Aktay ile yeni bir aşka yelken açtı. Başlarda ilişkisini gözlerden uzak yaşamaya çalışan güzel oyuncu, önceki haftalarda sevgilisi ile ilk kez birlikte görüntülenmişti.

GÖZLER BURAK DENİZ’İ ARADI

Büşra Develi, önceki gün Instagram hesabından sevgilisi ile fotoğrafını paylaşarak aşkını ilan etti. Bu paylaşımın ardından Develi ve Aktay sosyal medyada olay oldu. Ünlü oyuncunun yanında Burak Deniz’i görmeye alışkın olan hayranları, hayal kırıklıklarını dile getirdi. Birçok sosyal medya kullanıcısı ise oyuncu ve sevgilisini birbirine benzeterek “Kardeşiniz mi?” yorumlarında bulundu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu