Büşra Develi ve sevgilisi Cem Aktay’a koronavirüs engeli!

Bir süredir aşk yaşayan Büşra Develi ve Cem Aktay çifti Aktay'ın ailesinin yanına Aydın'a gitti. Çift, koronavirüs'ün Türkiye'de ortaya çıkmasının ardından İstanbul'a dönmeme kararı aldı...

Takip Et:

Büşra Develi, 3.5 yıllık sevgilisi Burak Deniz’den ayrıldıktan sonra Cem Aktay’la aşk yaşamaya başlamıştı. Geçtiğimiz yıl yaz aylarından aşklarını sosyal medyadan ilan eden ikili mutlu bir birliktelik sürdürmeye devam ediyor.

Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve merhum iş insanı Mustafa Koç‘un eşi Caroline Koç’un kardeşi Madeleine Giraud’un ilk eşi Halil Aktay’la evliliğinden olan oğlu Cem Aktay, geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncuyla ilişkisini bir adım daha ileri taşıma kararı aldığı iddia edildi. Aktay, Develi’yi ailesiyle tanıştırmak için memleketi Aydın’a götürdü.

Yurtdışında üniversite eğitimini tamamladıktan sonra aile işlerini devralan Cem Aktay, şimdilerde sevgilisi Develi ile ailenin Söke’deki çiftlik evinde vakit geçiriyor. Çift, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsün Türkiye‘de görülmesinin ardından bir süre daha Aydın’da kalmaya karar verdi. Gözlerden uzak aşklarını yaşayan Develi ve Aktay’ın İstanbul’a dönmeye pek niyetinin olmadığı öğrenildi.