Büşra Develi ve Burak Deniz barıştı!

Takip Et:

Amerika’da yayınlandığı dönemde geni bir hayran kitlesine ulaşan 5 kız arkadaşın gizemli, sır dolu hikayesini anlatan Pretty Little Liars’ın uyarlaması olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde birlikte oynayan Büşra Develi ve Burak Deniz ikilisi, dizi setinde tanışmış ve arkadaşlıkları zamanla aşka dönüşmüştü. 2015 yılında aşk yaşamaya başlayan oyuncu çift, birbirlerine çok yakıştırılıyorlardı. Sosyal medyadan yaptıkları aşk dolu paylaşımlarla dikkat çeken Develi ve Deniz çifti, oyunculuklarının yanı sıra birliktelikleriyle de hayran sayılarını her geçen gün arttırıyordu.

Magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen ve evlenecekleri kesin gözüyle bakılan Büşra Develi ve Burak Deniz çifti, sürpriz bir karar alarak 2018 yılında yollarını ayırdı. Hayranlarını üzüntüye boğan ikilinin ayrılığı sonrası magazin basını ve sosyal medyada birçok iddia ortaya atıldı. İkilinin ihanet yüzünden ayrıldığı hatta bu yüzden Cihangir’de sokak ortasında kavga ettikleri ve Burak Deniz’in sevgilisi Büşra Develi’yi zor sakinleştirdiği de yazılıp çizildi. Büşra Develi o dönem yaptığı açıklamada Deniz ile ayrılıklarında üçüncü şahısların parmağı olmadığını vurgulamıştı. Birbirimize sevgi ve saygımızı baki diyen güzel oyuncu, barışmaya yeşil ışık mı yakıyor diye düşünülmüştü.

Herkes Büşra Develi ve Burak Deniz çiftinin yeniden birleşeceği ve ayrılığın kısa süreli olacağını düşünse de ikili verdikleri dostluk mesajlarına rağmen bir daha asla bir araya gelmedi. İki ünlü oyuncunun fan sayfaları hala ikilinin birlikte fotoğraflarını yayınlıyorken Develi, geçtiğimiz yıl  Cem Aktay ile yeni bir aşka yelken açtı. Instagram’dan yaptığı paylaşımla aşkını duyuran Develi’ye sosyal medyadan yorum yağdı. İkiliyi birbirine benzeten sosyal medya kullanıcıları ünlü oyuncuya “Kardeşiniz mi?” diye sordu. Bir süre aşk yaşayan Büşra Develi ve Cem Aktay çifti, karantina döneminde Aktay’ın ailesinin yaşadığı Aydın’a gitmiş ve İstanbul’a dönememişti. İkilinin bu süreçte yollarını ayırdığı öğrenildi.

2 YIL SONRA BARIŞTILAR! 

Büşra Develi ve Burak Deniz çiftinin hayranlarını sevindirecek bir iddia magazin kulislerinde dolaşmaya başladı. 2 yıl önce ayrılan ikilinin barıştığı konuşuluyor. İlişkilerine ikinci bir şans vermeye karar veren Develi ve Deniz’in barışma sonrası beraber tatile çıktığı da iddialar arasında.