Ana Sayfa Yaşam Buse Varol'un yeni oyuncağı!

Buse Varol’un yeni oyuncağı!

Uzun yıllardır cimri olduğu konuşulan ve bu durum dostları tarafından da dillendirilen Alişan, eşi Buse Varol’a yaptığı pahalı jestlerle herkesi şaşırtıyor. Her seferinde eşine olan aşkını kelimelere döken Alişan, oğlu Burak’ı dünyaya getiren eşi Buse Varol’a doğumdan sonra pahalı bir araba hediye etmişti. Buse Varol’un doğum gününde de eşine 25 bin lira değerinde dünyaca ünlü bir markaya ait çanta alan ünlü şarkıcı, bu kez de eşine şubat ayında aldığı arabayı yeniledi. Alişan, oyuncu eşine 600 bin lira değerinde bir otomobil aldı.

GÜZELLİK MERKEZİ AÇIYOR

Buse Varol, önceki akşam Nişantaşı’ndaydı. Bir alışveriş merkezinden çıkarken objektiflere takılan ünlü oyuncu, magazin muhabirleriyle ayaküstü sohbet etti. Güzellik merkezi açan ünlüleler kervanına katılacak olan Varol, merkezi ilerleyen günlerde açacağını duyurdu. Ünlü oyuncu, eşi Alişan’ın kendisine aldığı 600 bin liralık aracına binerek evinin yolunu tuttu.

Alişan ve Buse Varol çifti 2 yıl önce yayınlanan Dostlar Mahallesi dizisinin setinde tanışmıştı. Dizi, reytingler yüzünden erken final yapsa da Alişan ve Buse Varol’un aşkı tam gaz devam etti. İkili, Nisan 2018’de gerçekleşen görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Düğünden aylar sonra Buse Varol’un hamile olduğu ortaya çıktı. Çift, 13 Şubat 2018’de oğulları Burak’ı kucaklarına aldı. Doğduğu ilk günden bu yana bebeklerinin yüzünü saklamayan çift, minik oğullarının fotoğraflarını ve videolarını sosyal medyadan yayınlıyor. 8 aylık Burak bebek objektiflere alışarak büyüyor.

Son Eklenenler

Kalp Atışı’ndan sonra Öykü Karayel ve Selahattin Paşalı yeni projede buluştu!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – 30 Haziran 2017 ile 28 Ocak 2018 tarihleri arasında Show TV’de yayınlanan Kalp Atışı dizisi toplam 28 kısım sürdü. Vicdanlarda yara olan dizilerden bir tanesidir. Dizinin hayranları öyle istek ile bağlanmıştı ki, reytinglerinin düşmesi ve yayından kaldırılmasını hala sindiremeyenler kesinlikle vardır. Hikaye Karayel ve Selahattin Paşalı’nın aynı sette yer aldığı Kalp […]

Şükran Ovalı’nın öpüşmem – sevişmem gibi kuralları var mı?

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Türk Sineması’nda Türkan Şoray yasaları olarak ifade edilen ve cinsellik çağrıştıran sahnelerde rol almama gidişatını ifade eden bir reellik var. Futbolcu Caner Erkin ile 3,5 sene evvel evlenen ve 2 sene evvel de kızı Mihran Ela’yı dünyaya getiren Şükran Ovalı, Hürriyet gazetesinden Hakan Gence’ye konuştu. Ünlü oyuncu, “Evlilikten, çocuktan sonra “Artık […]

Ufak Tefek Cinayetler dizisi hala Şükran Ovalı’nın içinde bir yara olarak kaldı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Şükran Ovalı, kızı Mihran Ela’yı 2018 senesinin Ağustos ayında dünyaya getirmişti. 3 ay sonra da büyük bir cesaret göstererek Minik Tefek Cinayetler dizisine davetli oyuncu olarak katıldı. O dönemde gebelik kilolarından henüz kurtulamamış olan oyuncu, sosyal medyada ciddi bir tenkit dalgasını yakalandı. Analığının daha ilk aylarında yapılan bu tenkitlerin […]

İyi Günde Kötü Günde 4. bölüm fragmanı yayımlandı

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan “Iyi Günde Makûs Günde” dizisinin 3. kısmı daha önceki zaman yayımlandı. Dizinin 4. kısım fragmanı ise Star TV’nin resmi YouTube hesabı üzerinden yayımlandı. Dizinin başrollerinde; “Kiralık Aşk” dizisi ile ismini büyük kitlelere duyurmuş Elçin Sangu; “Tatlı Minik Palavracılar” ve “Gaddar İstanbul” dizilerinde bulunmuş Mehmet Ozan Dolunay; “Dönerse Senindir” ve “Fi” gibi yapımlarda boy göstermiş Yasemin Allen bulunuyor.

M. Night Shyamalan, yeni filminin adını açıkladı

Her filmi büyük alaka bakan M. Night Shyamalan, yeni filmin ismini ve ilk posterini, bekleyenlere sundu. Dün, yeni filminin ismini duyurmak için Twitter hesabından bir paylaşım yapan M. Night Shyamalan, afiş ile birlikte yeni filminin setinden de bir resim paylaştı. “Burada yeni filmimin ilk karesini sürüklüyor olmam bir mucize gibi geliyor. Bunun ismi Old.” sözleri ile yeni filminin isminin “Old” olacağını duyurdu. Feels like a miracle that I am standing here shooting the first shot of my new film.

Yaşam