Yaşam

Buse Varol’un yeni oyuncağı!

Uzun yıllardır cimri olduğu konuşulan ve bu durum dostları tarafından da dillendirilen Alişan, eşi Buse Varol’a yaptığı pahalı jestlerle herkesi şaşırtıyor. Her seferinde eşine olan aşkını kelimelere döken Alişan, oğlu Burak’ı dünyaya getiren eşi Buse Varol’a doğumdan sonra pahalı bir araba hediye etmişti. Buse Varol’un doğum gününde de eşine 25 bin lira değerinde dünyaca ünlü bir markaya ait çanta alan ünlü şarkıcı, bu kez de eşine şubat ayında aldığı arabayı yeniledi. Alişan, oyuncu eşine 600 bin lira değerinde bir otomobil aldı.

GÜZELLİK MERKEZİ AÇIYOR

Buse Varol, önceki akşam Nişantaşı’ndaydı. Bir alışveriş merkezinden çıkarken objektiflere takılan ünlü oyuncu, magazin muhabirleriyle ayaküstü sohbet etti. Güzellik merkezi açan ünlüleler kervanına katılacak olan Varol, merkezi ilerleyen günlerde açacağını duyurdu. Ünlü oyuncu, eşi Alişan’ın kendisine aldığı 600 bin liralık aracına binerek evinin yolunu tuttu.

Alişan ve Buse Varol çifti 2 yıl önce yayınlanan Dostlar Mahallesi dizisinin setinde tanışmıştı. Dizi, reytingler yüzünden erken final yapsa da Alişan ve Buse Varol’un aşkı tam gaz devam etti. İkili, Nisan 2018’de gerçekleşen görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Düğünden aylar sonra Buse Varol’un hamile olduğu ortaya çıktı. Çift, 13 Şubat 2018’de oğulları Burak’ı kucaklarına aldı. Doğduğu ilk günden bu yana bebeklerinin yüzünü saklamayan çift, minik oğullarının fotoğraflarını ve videolarını sosyal medyadan yayınlıyor. 8 aylık Burak bebek objektiflere alışarak büyüyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu