Yaşam

Buse Terim kilo verme sürecini anlattı!

Fatih Terim’in kızı Buse Terim, son dönemde sosyal medyadan yaptığı paylaşımları ile dikkat çekiyor. Eski kilolu hallerinden eser kalmayan 2 çocuk annesi Buse Terim, 7 ayda 25 kilo verdi.

Geçtiğimiz günlerde ‘fasting’ olarak adlandırılan aralıklı oruç sistemiyle 25 kilo verdiğini açıklayan Buse Terim, takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alan Terim, “Her gün spor yapıyor musun? İki öğün beslenirken ne yiyorsun?” sorusuna şu yanıtı verdi:

Evet, her gün spor yapmaya çalışıyorum. Cardio, yürüyüş, HIIT (Yüksek Yoğunluklu Interval Antrenman),boks gibi antrenmanlar yapıyorum. İki öğün beslenirken bir kahvaltı öğünü (11:00-12:00 arası),bir de akşam öğünü (16:00-17:00 arası) protein (et, tavuk, balık) veya malzemeli salata yiyorum.

Öte yandan 18 ay arayla 2 çocuk doğuran Buse Terim, “Nasıl başardın?” sorusunu ise “İrade ve azim ile. Kafaya koyduktan sonra yapamayacağınız hiçbir şey yok bu hayatta. Yeter ki gerçekten isteyin.” şeklinde yanıtladı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu