Magazin

Buse Terim babası Fatih Terim’in sağlık durumu hakkında bilgi verdi!

Dün akşam sosyal medyadan bir açıklama yaparak koronavirüs‘e yakalandığını duyuran Fatih Terim‘in kızı Buse Terim Bahçekapılı, babasının durumu hakkında bilgi verdi. Söze duygularını aktararak başlayan Terim, “Korku… En kötüsü bu… Bir şey olacak korkusu. Umuyorum ve dua ediyorum bu süreçte sağ salim ve hasarsız çıkacak ama yanında olamamak nasıl bir his biliyor musunuz? Çok kötü… Yanına gidememek, yanında olamamak, görememek.” dedi.

“RİSK GRUBUNDA OLMASININ VERDİĞİ KORKU…”

Buse Terim babasının sağlık durumu hakkında ise şunları söyledi: “Risk grubunda olmasının verdiği korku, kronik bir rahatsızlığının olmamasını verdiği bir nebze rahatlama ama yetmiyor işte. Göz göre göre bu duruma gelmiş olması ise içimi en çok acıtan taraf. Şu anda hastanede tedavisine başlandı.” 

Buse Terim, “Merak ettiğinizi biliyorum. Mesajlarınızı okuyorum, bu yüzden bu mesajı yazıyorum. Benim için hayatımın en kıymetli insanı babam, bu süreç geçecek ve bittiğinde hayatımda hiç olmadığı kadar sarılacağım ona. Yazdığınız tüm mesajlar için teşekkür ederim.” sözleriyle yazısını noktaladı.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu