Burcu Özberk’in havada akrobasi heyecanı… İtalyan pilot Costa’ya co-pilotluk yaptı

Takip Et:
Burcu Özberk’in havada akrobasi heyecanı… İtalyan pilot Costa’ya co-pilotluk yaptı
Burcu Özberk’in havada akrobasi heyecanı… İtalyan pilot Costa’ya co-pilotluk yaptı

İstanbul Hezarfen Havalimanı, dünyanın en galibiyetli cambazlık kaptanlarından Red Bull sporcusu Dario Costa’nın mükemmel bir şovuna sahne oldu. Beğenilen oyuncu Burcu Özberk de sporcunun uçağında co-kaptanlık yaptı. Sürat ve dengeyi akrobatik uçuşlarıyla birleştiren İtalyan kaptan Dario Costa, test uçuşunda unutulmaz bir gösteriye imzalaydı.

Burcu Özberk’in Dario Costa ile havada cambazlık coşkuyu

İstanbul Hezarfen Havalimanı, dünyanın en galibiyetli cambazlık kaptanlarından Red Bull sporcusu Dario Costa’nın mükemmel bir şovuna sahne oldu.
Sürat ve dengeyi akrobatik uçuşlarıyla birleştiren İtalyan kaptan Dario Costa, test uçuşunda unutulmaz bir gösteriye imzalaydı.

Red Bull Sky Tour kapsamında Türkiye’yi baştan başa gezerek unutulmaz şovlara imza atan Red Bull sporcusu Dario Costa, en son ünlü oyuncu Burcu Özberk’i co-kaptan koltuğunda davetli etti. İstanbul Hezarfen Havalimanı’nda bir test uçuşu reelleştiren tecrübeli kaptan, İstanbul semalarında Özberk ile beraber cambazlık yaparak turladı.

Özberk: ‘Hiç düşünmeden ‘Evet’ demiştim, son anına kadar pişman olmadım’

Sürat ve dengeyi akrobatik uçuşlarıyla birleştiren İtalyan kaptanla beraber eşsiz bir tecrübe yaşayan oyuncu Özberk, yaşadığı coşkuyu şu sözlerle anlattı: “Sözcüğün bütün anlamıyla ayaklarım yerden kesildi.
Iyi ki de öyle yapmışım. Böyle bir coşku yaşadığım için çok mutluyum. Kendimi Dario’nun idarediği uçakta öyle güvende hissettim ki. Başta azıcık korktuğumu kabul etmeliyim ama indiğimizde yeni bir tur daha atabilmek için sabırsızlandığımı belirtmeliyim.”

Dünyanın en zaferli kaptanlarından olan Dario Costa ile Burcu Özberk’in o cümbüşlü ve bir o kadar da coşku dolu anları kameralar tarafından an be an kaydolundu.

.