Medya

Burcu Özberk yorumlardan memnun!

Yaz aylarında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Afilli Aşk dizisi, reytinglerde gösterdiği başarı ile yeni sezonda da ekranlarda yer bulmayı başarmıştı. Çarşamba günlerinin sevilen dizisi Afilli Aşk’ın başrolü Burcu Özberk, Nişantaşı sokaklarındaydı. Setinin olmadığı bir günü fırsat bilip alışveriş yapmaya çıkan ünlü oyuncu karşılaştığı magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Güzel oyuncunun gazetecilerle sohbet ettiği sırada etrafını çevreleyen hayranları Özberk ile fotoğraf çekilebilmek için bir süre bekledi. Özellikle Arap’ların yoğun ilgi gösterdiği ünlü oyuncu, sevenlerini kırmayarak her biriyle tek tek fotoğraf çekildi.

SEYİRCİ BURCU VE ÇAĞLAR’I SEVDİ!

Afilli Aşk dizisi hakkında konuşan Burcu Özberk, ekip olarak çekimler sırasında eğlenceli vakit geçirdiklerinden bahsetti. Partneri Çağlar Ertuğrul ile uyumlarının seyirci tarafından kabul gördüğünü ifade eden ünlü oyuncu, gelen olumlu yorumların kendilerini mutlu ettiğini de söyledi.

Burcu Özberk, yine bir yaz dizisi olan Güneşin Kızları dizisi ile oyunculuğa başlamıştı. Hande Erçel, Tolga Sarıtaş ve Berk Atan gibi isimlerin de adını duyurduğu dizi Burcu Özberk’e de uğurlu gelmişti. Afilli Aşk dizisi ile yaz aylarına damga vuran Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul, yeni sezonun başlamasıyla birlikte kendilerini reyting savaşlarının içinde bulmuştu. İlk olarak TRT ekranlarından yayınlanmaya başlayan Nehir Erdoğan ve Kutsi’nin başrolünde yer aldığı Benim Adım Melek büyük bir çıkış yakalamıştı. Geçtiğimiz haftalarda yayınlanmaya başlayan Burçin Terzioğlu ve Engin Altan Düzyatan’lı Kurşun iyi bir başlangıç yapamasa da önceki çarşamba AB grubunda Afilli Aşk’ı geçmeyi başarmıştı.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu