Burcu Özberk ve Erdal Beşikçoğlu, Kimsesizler dizisiyle çok farklı dönüş yapacak!

Takip Et:
Burcu Özberk ve Erdal Beşikçoğlu, Kimsesizler dizisiyle çok farklı dönüş yapacak!
Burcu Özberk ve Erdal Beşikçoğlu, Kimsesizler dizisiyle çok farklı dönüş yapacak!

Magazinn / Ayrıntı – Yeniden gözyaşı, yeniden keder, yeniden büyük bir dram. Kimsesiz çocukların öyküsü ekrana geliyor. Medyapım imzalı dizide Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk gibi iki ehemmiyetli adın yanı sıra çocuk oyuncular da rol alıyor. Beren Gökyıldız, Nilay Yeral, Kübra Süzgün, Derinsu Akkuş dizinin çocuk oyuncuları olarak öne çıkıyor.

Burcu Özberk’in romantik komedi dizisi Afili Aşk’tan sonra dram projesi ile ekrana gelecek olması noktaya değinecek.
Güçlü bir bayan karakterini izleyicilerle buluşturacak olan Özberk, dram projelerindeki performansı ile de merak ediliyor.

Geçen sezon Blu TV’deki Behzat Ç.’den sonra Erdal Beşikçioğlu yine hayranları ile televizyon ekranında buluşmaya geliyor. Ünlü oyuncunun değişen imajı herkesi afallatacak. Değişik bir Erdal Beşikçioğlu izleyeceğinizi şimdiden belirtelim.

Henüz dizinin yayın tarihi açıklanmadı. Çünkü Fox TV’nin henüz yayınlanmakta olan 7 dizisi bulunuyor.
İşte Kimsesizler dizisinin 1. kısmından 2. fragman:

Tüm yaşamını geride bırakıp Ali Kaan Çocuk Evi’ni açan Mahir Boztepe Erdal Beşikçioğlu, ilk günden beri evine gelen her kimsesiz çocuğun doğru aileyi tespit etmesini sağlamıştır.

Bu yuvada aynı odayı paylaşan Mavi Beren Gökyıldız, Mozi Kübra Süzgün, Bambi Nilay Yeral ve Zeynep’in Derinsu Akkuş ailelerini tespit etme yolunda yaşadıkları acılar, öz ailelerine dinledikleri özlemler ve hayal kırıklıkları onları birbirlerinden dağılmaz kız kardeşler haline getirir.