Magazin

Burcu Özberk: “Serkay ile çok iyi anlaşıyoruz!”

Afilli Aşk dizisinin başrol oyuncuları Burcu Özberk ve Serkay Tütüncü’nün aşk yaşadığı iddiası bugün magazin manşetlerinde yer almıştı. Bir süredir birlikte oldukları konuşulan iki ünlü oyuncunun ilişkilerini gözlerden uzak yaşamak istediği iddia edilmişti.

Burcu Özberk, rol arkadaşı Serkay Tütüncü ile yeni bir aşka yelken açtığı iddialarını şu sözlerle yalanladı:

“Serkay çok yakın arkadaşım. Sette benim herkes ile aram iyi. Bence bizim işin tutmasının ve insanlara iyi gelmesinin, izlemelerinin en büyük sebeplerinden bizim aramızdaki enerjinin ekrana yansıması… Çağlar da Serkay da Uğur da çok iyi arkadaşım. Serkay ile öyle bir yakıştırdılar çünkü biz çok iyi anlaşıyoruz. Çok komik bir çocuk. Öyle bir haber yapmışlar. Üstünde bile durmadık. Sormanız iyi oldu, öyle bir şey yok.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu