Medya

Burcu Özberk dijitale göz kırptı!

Haziran 2019’da Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Afilli Aşk dizisinin başrol oyuncusu Burcu Özberk, Mag dergisine çok özel açıklamalarda bulundu. Dürüstlükten yana olduğunu ve düşünmeden konuştuğunu anlatan ünlü oyuncu, bunun zaman zaman hayatında sorunlara neden olduğundan bahsetti. Hayatının iplerinin kendi elinde olduğunu dile getiren ünlü oyuncu, inatçı olduğunu ve istediği şeylerden vazgeçmediğini de söyledi.

“İNTERNET DİZİLERİ DAHA CESUR”


Kariyeri hakkında da konuşan Burcu Özberk, dijital platformlarda yer alan bir projeye dahil olmak istediğini söyledi. İnternette yayınlanan yapımların daha özgür olduğunun altını çizen Özberk, dijital platformlarda olan dizilerde konuların daha cesur işlendiğini düşündüğünü de sözlerine ekledi. Dün akşam Magazin Gazetecileri Derneği tarafından 24’üncüsü düzenlenen Altın Objektif Ödüllerine yalnız başına katılan ünlü oyuncu, törende Yılın Romantik Komedi Komedi Kadın Oyuncusu ödülüne layık görüldü.

Oyunculuk kariyerine Güneşin Kızları isimli dizi ile başlayan 30 yaşındaki oyuncu, yine bir yaz dizisi ile ünlenmişti. Güneşin Kızları Hande Erçel, Tolga Sarıtaş gibi oyunculara da uğurlu gelmiş ve genç oyuncular diziden sonra birçok projede yer almıştı. Yıldızı parladıktan sonra Şahane Damat isimli dizide Ali Ersan Duru ile başrolü paylaşan Özberk’in dizisinin ömrü 8 bölüm olmuştu. Burcu Özberk daha sonra Aslan Ailem’de Burcu karakterine hayat vermişti. Güzel oyuncunun son dizisi Afilli Aşk ise en çok konuşulan projesi oldu. Burcu Özberk’in Çağlar Ertuğrul ile yakaladığı uyum izleyici tarafından karşılık gördü.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu