Magazin

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl karar değiştirdi!

2018’in son günlerinde Amsterdam’da nikah masasına oturan ve evlilikleri sadece 9 ay süren Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti, boşanmalarının ardından ayrılığa fazla dayanamamış ve yeniden bir araya gelmişti. Ne zaman evlenecekleri henüz belli olmayan ünlü çift, geçtiğimiz günlerde Cihangir’de kameralara yansımış ve Sinan Akçıl ilginç bir tepki vererek “Bizi bir daha el ele çekemezsiniz” demişti.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti önceki akşam bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Birlikte yemek yiyen ünlü çift, Akçıl’ın ilginç tepkisinden sonra yeniden el eleydi. İkili muhabirlerin sorularını yanıtlamadan araçlarına binerek oradan uzaklaştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu