Magazin

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl ayrılığa fazla dayanamadı!

Son olarak ‘Goy Goy’ isimli şarkısını çıkaran Sinan Akçıl ve ‘Aşk ve Mavi’ isimli dizi ile hatırlanan oyuncu Burcu Kıratlı, 2018’in son günlerinde gittikleri Amsterdam’da sürpriz bir şekilde evlenmişti. Burcu Kıratlı’nın mini ve dekolteli gelinliği günlerce konuşulmuştu. İlk olarak evliliklerinin dördüncü ayında büyük bir kriz yaşayan ve 10 gün ayrı evlerde yaşayan çift, evliliklerine bir şans daha vererek yeniden bir araya gelmişti.

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl, ilişkilerindeki sorunları çözemeyerek 6 Eylül’de anlaşmalı olarak boşanmıştı. Evlilikleri sadece 9 ay süren çiftten Sinan Akçıl, dava sonrası magazin muhabirlerinin soruları “Yürütemedik, ayrıldık.” açıklamasında bulunmuştu. Burcu Kıratlı ise boşanma sonrası açıklama yapmaktan kaçınmış ve gergin tavırlarıyla dikkat çekmişti.

20 GÜNÜN ARDINDAN ‘AŞK YENİDEN’ DEDİLER

Önceki gün Instagram’dan yaptıkları paylaşımlarla kafaları karıştıran ikilinin barıştığı ortaya çıktı. Sinan Akçıl, günün tarihinin yanına milad yazıp yayınlamıştı. Ünlü oyuncu ise çiçeklerle birlikte bir fotoğrafını paylaşmıştı. Barışma haberini Sinan Akçıl, 2. Sayfa programına yaptığı açıklama ile duyurdu.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çiftinin yeniden evlenip evlenmeyeceği ise merak konusu oldu. Bilindiği üzere, aynı durumu Demet Akalın-Okan Kurt ve Özcan Deniz-Feyza Aktan çifti de yaşamıştı. Demet Akalın, Okan Kurt’un borçları yüzünden evine haciz gelince soluğu adliyede almıştı. Çift, boşandıktan sonra yeniden bir araya gelip aynı evde kızları Hira ile birlikte yaşamaya devam etmişti. Özcan Deniz ve Feyza Aktan çifti de haziran ayında boşanmış ve davadan haftalar sonra Bodrum’da tatil yaparken görüntülenmişti.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu