Magazin

Burcu Kıratlı, Sinan Akçıl’a yeniden ‘evet’ dedi!

6 Eylül’de boşanan Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çifti yeniden evlenecek. Geçtiğimiz hafta barışan ikili, önceki günlerde Paris’e tatile gitti. Burada eski eşi Burcu Kıratlı’ya yeniden evlilik teklifi eden Sinan Akçıl ‘Evet’ cevabını aldı. Kıratlı ve Akçıl yeniden nikah masasına oturacak. Eski eşlerin nerede ve ne zaman evleneceği ise henüz belli değil. Ayrıca ikilinin bu kez düğün yapıp yapmayacağı da merak konusu oldu.

NELER OLMUŞTU?

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti geçtiğimiz yıl aşk yaşamaya başlamıştı. İkili 2018’in son günlerinde gittikleri Amsterdam’da herkesi şaşırtarak dünyaevine girmişti. Ünlü oyuncunun nikahta giydiği mini ve transparan gelinliği günlerce magazin ve sosyal medya gündeminden düşmemişti. Ünlü çiftin evliliğinden ilk kriz çok erken ortaya çıkmış ve daha 100 günlük evliyken ikili kavgaya tutuşmuştu. İlerleyen günler de Akçıl ve Kıratlı evleri ayırarak 10 gün farklı yerlerde yaşamıştı. Daha sonra aralarındaki krizi çözen ikili, evliliklerine kaldıkları yerden devam etmişti.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı’nın barış hali de çok uzun sürmemiş ve ikili arasında yeniden bir kriz patlak vermişti. Yakın bir arkadaşlarının düğününe katılan çiftten Sinan Akçıl, Ferhat Göçer ile birlikte düğünde sahne almıştı. Ferhat Göçer’in sahnede Sinan Akçıl’ın eski sevgilileri Hadise ve İzel’den bahsetmesi kıyamet koparmış ve Burcu Kıratlı düğünü terk etmişti.

9 aylık evli olan çift, düğündeki krizden haftalar sonra boşanma kararı almış ve anlaşmalı olarak boşanmıştı. Mahkeme çıkışı magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Sinan Akçıl, “Yürütemedik” açıklamasında bulunurken Burcu Kıratlı ise konuşmamayı tercih etmişti. Kıratlı’nın gergin tavırları dikkat çekmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu