Burcu Esmersoy’un evliliğinin ömrü bir yıl oldu!

Sık sık eşi Berk Suyabatmaz ile boşanacakları haberleri ile gündeme gelen Burcu Esmersoy, her seferinde iddiaları yalanlamıştı. Fakat çifttin anlaşmalı olarak boşanmak için protokol imzaladığı ortaya çıktı...

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy ve iş insanı Berk Suyabatmaz, 2018 yılında New York Türk Başkonsolosluğu’nda dünyaevine girmişti. Geçtiğimiz aylarda evliliklerinin birinci yıl dönümlerini kutlayan çiftten Burcu Esmersoy, Suyabatmaz için “Mutluluğum, huzurum, kahkaham, eşim, ailem, her şeyim…” ifadelerini kullanmıştı.

ANLAŞMALI BOŞANIYORLAR

Bir röportajında “Biriyle aynı evde yaşamak zor” şeklinde konuşan ünlü sunucu, ‘boşanıyorlar’ haberlerinin çıkmasına sebep olmuştu. Daha sonra eşi Berk Suyabatmaz ile birlikte muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Esmersoy, iddiaları kesin bir dille yalanladı. Fakat ikilinin arasında kriz olduğu ortaya çıktı. Çift anlaşmaları boşanmak için protokol imzaladı.

BURCU SUSKUN KALDI

Bir AVM’de görüntülen Esmersoy, “Neden boşanıyorsunuz?” sorusuna cevap vermek istemezken, boşanmanın eylül ayında gerçekleşeceği konuşuluyor.

Öte yandan Esmersoy’un önceki günlerde gittiği bir mekanda geyik boynuzlarının altında fotoğraf çektirip “Allah kimsenin başına vermesin” yazması dikkat çekmişti.