Burcu Esmersoy’un evliliğini ihanet mi bitirdi?

Bir yıl önce evlenen Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz çifti boşanma kararı almıştı. Ünlü iş insanının Esmersoy'u aldattı ve çiftin bu yüzden boşanacakları iddia edildi...

Burcu Esmersoy uzun süre aşk yaşadığı iş insanı Berk Suyabatmaz ile geçtiğimiz yılın yaz aylarında New York Türk Başkonsolosluğu’nda nikah masasına oturmuştu. Sürekli olarak bebek istediğini söyleyen ünlü sunucu ve eşinin mutluluğu uzun sürmedi. Ayrılık kararı alan çift, eylül ayında görülecek dava ile boşanacak.

AYRILIK SONRASI SOLUĞU TATİLDE ALDILAR

Yollarını ayıran çiftten Burcu Esmersoy, kız arkadaşlarıyla birlikte Yunanistan’a tatile gitti. Suyabatmaz ise soluğu Miami’de aldı. Burada casinolarda kumar oynadığı iddia edilen ünlü iş insanı paylaşım yapmaktan da geri durmuyor.

BOYNUZLU FOTOĞRAFTAN SONRA ALDATMA İDDİASI

Öte yandan evliliklerinin ömrü bir yıl süren çiftin, Suyabatmaz’ın Esmersoy’u genç kızlarla aldatması üzerine boşanma kararı aldığı konuşuluyor. Eşinin kendisini aldattığını öğrenen ünlü sunucu, bu durumu kabullenmedi ve Suyabatmaz’ı terk etti. Esmersoy’un geçtiğimiz günlerde geyik boynuzlarının altında verdiği pozu “Allah kimsenin başına vermesin” notuyla paylaşması dikkat çekmişti.