Magazin

Burcu Esmersoy’dan boşanan Berk Suyabatmaz: “Yasal süreç başlatacağım!”

Geçtiğimiz yıl New York’ta evlenen Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz çiftinin mutlulukları uzun sürmemiş ve çift 6 Eylül’de anlaşmalı olarak boşanmıştı. Mahkemede fikren ve ruhen anlaşamadıklarını beyan eden çift, dava sonrası adliyeyi sohbet edip gülerek terk etmişti.

“MADDİ OLARAK HİÇBİR ŞEYE İHTİYACIM YOK!”

Boşanma sürecinde hakkında bir sürü iddia ortaya atılan ikiliden Berk Suyabatmaz’ın Burcu Esmersoy’dan borç aldığı iddia edilmişti. Suskunluğunu bozan ünlü iş insanı hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü. Suyabatmaz şunları söyledi:

“Magazin programlarında hakkımda konuşulan, yok borcum varmış yok kredim varmış gibi aslı astarı olmayan haberlere sadece gülüyorum. 20 senelik iş hayatımda ve bugün itibariyle ne devletime ne kurumlara ne şahıslara 1 TL borcum yoktur. Hiçbir zaman da olmadı. Allah’a şükür maddi olarak hiçbir şeye ihtiyacım yok. Yalan haber yaparak para kazanmaya çalışmak yerine her zaman doğru ve dürüst çalıştığım bir iş hayatım oldu. Magazin basınının bu kadar rahat, ispatı olmayan, elinde delil olmayan iddiaları ekranlarda konuşmasını şaşkınlıkla izliyorum. Bu şekilde yalan haber yapan herkes için yasal süreç başlatacağımı bildiririm.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı