Magazin

Burcu Esmersoy’dan Berrak Tüzünataç’ı kıskandıracak açıklama!

Sosyal medyada sahte hesap açarak o dönemki eşi Berk Suyabatmaz’la konuşan ve bu yüzden eşini kendisini aldatmakla suçlayarak boşandığı iddia edilen Burcu Esmersoy, konu hakkında bir açıklama yaptı.

“Birisi, Berk’in adıyla sahte hesap açmış, onun takip ettiği kızlara yürümüş. Birkaç kişi cevap vermiş. Ama hesabı açan kişinin İngilizcesi kötüymüş. Yazıştığı kızlar şüphelenerek Berk’e sormuşlar ‘Bu sen misin?’ diye, oradan ortaya çıkmış mevzu. Olay kulaktan kulağa yayılırken değiştirilmiş, benim sahte hesap açtığım söylenmiş. Öyle bir durum yok.” diyen ünlü sunucu,

Berk Suyabatmaz’la arkadaşlıklarının devam ettiğini de ifade etti.  Burcu Esmersoy, kendisi ile boşandıktan sonra Berrak Tüzünataç ile aşk yaşamaya başlayan Berk Suyabatmaz ile ilgili olarak  “Hatta az önce mesajlaştık” dedi.

Ünlü sunucu, “Peki bu durum Berk Bey’in yeni sevgilisi Berrak Tüzünataç’ı kıskandırmaz mı?” sorusuna “Yok canım, niye kıskansın? Kıskançlık yaratacak bir mesajlaşma değil” yanıtını verdi. Muhabirlerin “Berrak Hanım bu açıklamalarınızı görünce Berk Bey’e sormayacak mı?” sözleri üzerine de “Çok pardon, çok özür dilerim. İçerik öyle rahatsız edecek bir şey değil” dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu