Burcu Esmersoy’dan Berk Suyabatmaz’a dostluk mesajı!

20 gün önce 1 yıllık eşi Berk Suyabatmaz'dan boşanan Burcu Esmersoy, eski eşinin fotoğrafını beğenerek ayrılık sorası dost kaldıklarını gösterdi...

Takip Et:

2018 yılının yaz başında New York’ta yakın dostlarının katılımıyla hayatlarını birleştiren Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz çiftinin mutluluğu uzun sürmemişti. Sürekli olarak boşanacakları yönünde haberlerle magazin gündemine gelen çift, aralarındaki sorunları aşamayarak boşanmaya karar vermişti. Anlaşmalı olarak jet hızıyla 6 Eylül’de boşanan ikili her ne kadar hakim karşısında fikren ve ruhen uyuşmuyoruz dese de mahkeme çıkışı sohbet edip gülerken fotoğraflanmıştı.

İkilinin boşanması hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Berk Suyabatmaz’ın Burcu Esmersoy’u aldattığı konuşulurken ünlü sunucu bu dedikoduyu yalanlamıştı. Berk Suyabatmaz ise Burcu Esmersoy’dan para istediği yönünde çıkan haberlere çok sinirlenmiş ve bu haberleri çıkaranlar hakkında yasal işlem başlatacağını sosyal medya hesabı üzerinden duyurmuştu.

BURCU, BERK’İ BEĞENDİ

Bugün yeniden bir araya geldikleri öğrenilen Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çifti ile aynı gün boşanan Esmersoy ve Suyabatmaz, ‘boşansak da arkadaşız’ mesajı vermeye devam ediyor. Birbirlerini Instagram’da takip etmeye devam eden iki eski eşten Burcu Esmersoy, Berk Suyabatmaz’ın ofisinde çekilip paylaştığı fotoğrafı beğenmesi dikkat çekti. Ünlü sunucunun bu hareketi ‘Eski eşler şimdinin arkadaşı oldu’ dedirtti.

Öte yandan Burcu Esmersoy, Berk Suyabatmaz’a boşanma davası açar açmaz ünlü iş insanı ile yaşadığı Göktürk’teki evi boşaltmıştı. Sarıyer’de yeni bir ev kiralayan sunucu, yeni evinden paylaşımlar da yapmıştı. Evini sosyetik güzel Alara Koçibey’e dekore ettiren 42 yaşındaki güzel sunucu, bir süreliğine otele yerleşmişti.