Magazin

Burcu Esmersoy’a Zam Şoku

Geçtiğimiz yıl Tarabya’da aylık kirası yaklaşık 30 bin TL olan bir villaya taşınan ünlü sunucu Burcu Esmersoy zam şoku ile karşı karşıya kaldı. Ev kirasında oldukça yüksek bir zam yapıldığı iddia edilen Esmersoy’un konuyla ilgili olarak mahkemeye başvuracağı söyleniyordu. Gündeme bomba gibi düşen iddialar karşısında Esmersoy’dan ilk açıklama geldi. İşte ünlü sunucunun o açıklamaları;

Burcu Esmersoy Gönlünü İtalyana Kaptırdı

Geçtiğimiz sene iş adamı Berk Suyabatmaz’dan boşandıktan sonra Vakko veliahttı ünlü iş adamı Allan Hakko ile aşk yaşamaya başlayan Burcu Esmersoy’un ilişkisi kısa sürmüştü. Burcu Esmersoy, son paylaşımını Instagram sayfasından yaptı ve pareosunun üzerinde duran bir erkek elini yayımladı.


Burcu Esmersoy Parmak Isırttı!

Hakkettiğim Hayatı Yaşıyorum

Geçtiğimiz aylarda bir röportaj veren Burcu Esmersoy “Hep çok çalıştım, geldiğim yere kendi çabamla geldim. Hak ettiğim yerdeyim, hak ettiğim hayatı yaşıyorum. Güçlendim, aslında bizim işte derimiz kalınlaşıyor ya çok da kalın derim yok ama benim de üzüldüğüm, eve kapandığım, depresyon yaşadığım zamanlar oluyor.” sözleriyle dile getirdi. 3.6’ları falan da seyrediyorum. Tek başıma seyrederim. Bugüne kadar özel hayatımda korku filmi seven bir insan bulamadım, yok öyle bir insan. Kız arkadaşlarımla oturur, seyrederim. Yalnız yaşayan kadın olunca, evde hareket heyecan olsun istiyorsun. Yataktan kalkıp, banyoya giderken o karanlıkta başına neler gelecek bilmiyorsun ya.” açıklamasını yapmıştı.

Burcu Esmersoy’a Zam Şoku

Geçtiğimiz sene Tarabya’da aylık kirası yaklaşık 30 bin TL olan bir villaya taşınan sunucu Burcu Esmersoy‘a ev sahibi tarafından oldukça yüklü bir zam yapıldığı iddia edildi. Konu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan ünlü sunucu “Her gün kendimle ilgili acayip haberler görüyorum, duyuyorum. İzlensin, bakılsın, konuşulsun, tıklansın diye ne çok uğraşıyorsunuz benimle. Şanım yürüsün” ifadelerini kullandı.

Burcu Esmersoy Kimdir?

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu