Ana Sayfa Magazin Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz boşanmasında dikkat çeken detaylar!

Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz boşanmasında dikkat çeken detaylar!

Magazin dünyasında adeta hazan mevsimi yaşanıyor. Ünlü isimler bir bir boşanmak için adliyenin yolunu tutar oldu. Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çiftinin 5 yıllık evliliklerini sonlandırmalarının ardından dün bir davada Beykoz Adliyesi’nde gerçekleşti. Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çifti, 9 aylık evliliklerine 10 dakikada noktayı koydu. Son boşanan ünlü çift ise sunucu Burcu Esmersoy ve iş insanı Berk Suyabatmaz’dı.

BURCU ESMERSOY HİÇBİR ŞEY İSTEMEDİ

Esmersoy ve Suyabatmaz çifti geçtiğimiz yılın yaz aylarında Amerika’da dünyaevine girmişti. İkilinin evliliği de uzun soluklu olamadan son buldu. Burcu Esmersoy’un 15 Ağustos’ta açtığı dava önceki gün tek celsede bitti. Çift, anlaşmalı olarak ayrıldı. Taraflar birbirlerinden maddi manevi bir talepte bulunmadı.

MAHKEMEDE ANLAŞAMIYORUZ DEDİLER, ÇIKIŞTA SOHBETE DALDILAR

Esmersoy’un başvurusu sonrası mahkeme davanın 2 Aralık’ta görülmesine karar vermişti. Daha erken boşanmak isteyen çift, tekrar mahkemeye başvurarak davanın ön bir tarihe alınmasını istedi ve dava 6 Eylül’de gerçekleşti. Çift, fikren ve ruhen anlaşamadıklarını beyan ederek boşandı fakat mahkeme sonrası keyifli tavırları ve sohbet etmeleri herkesi şaşırttı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Eklenenler

Acun Ilıcalı’nın Sahibi Olduğu Dijital Platfrom Exxen Yakında Açılıyor

Acun Ilıcalı’nın daha önceki zamanlarda katıldığı bir programda resmi olarak duyurduğu yeni dijital platformu, Exxen ismini taşıyacak. Hem Türkiye’de resmi olarak hizmet sunan Netflix ve Amazon gibi dijital platformlara, hem de bu platformların mahallîdeki karşılığı olan BluTV‘ye rakip olacak bir dijital platform kurma hazırlığı içinde olduğu bir zamandır konuşulan Acun Ilıcalı, geçtiğimiz hafta, misafir olarak katıldığı […]

Sinan Tuzcu’yu Sen Anlat Karadeniz’den sonra tanıyabilene aşk olsun!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Sinan Tuzcu, Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mustafa karakterine yaşam verdi. 24 Ocak 2018 tarihinde başlayan ve 13 Kasım 2019’da final yaparak veda eden dizi, toplam 64 kısım olarak yayınlandı. İzleyicilerin belleğinde hem pozitif hem de negatif istikametleri ile hala taze olan Sen Anlat Karadeniz’de Mustafa karakterini galibiyetle canlandıran Sinan […]

This Is Us 5. sezon tarihi erkene alındı

20 Eylül 2016’dan beri NBC’de yayımlanan “This Is Akıl” dizisinin 5. sezon yayın tarihi erkene çekildi. Geçen ay NBC, yeni sezondaki gösterilerinin yayın tarihini duyurmuştu. Dan Fogelman tarafından idarenen “This Is Akıl” dizisinin yeni sezonu da bu gösterilerden biriydi. Geçen ay yapılan bültene göre dizi, 11 Kasım 2020 tarihinde izleyici ile buluşacaktı. Tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs suratından dizi-film sektörü de büyük bir sekteye uğramıştı.

Kimse görmeden sil lütfen! Neslihan Atagül’ün taytlı tarzını görenler eleştiriyi yapıştırdı

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterine yaşam vermekte olan ünlü oyuncu Neslihan Atagül, son senelerin en noktaya değinen bayan oyuncularının başında geliyor. Dizideki Nare performansı ile de büyüleyen oyuncu, özel bir çekimde giydiği giysilerle dikkat çekti. Gençliğini ve enerjisini sergilediği pozlarıyla Based İstanbul mecmuası için nesnel karşısına geçen oyuncu, bu resimlerden […]

Nurseli İdiz’i görsem ümüğünü sıkarım

Ünlü menajer ve irtibat danışmanı Özgür Aras, Hangar TV YouTube kanalında Can Bozoklar’ın hazırlayıp sunduğu Dilimi Yakalayamadım adlı programa misafir oldu.

Yaşam