Magazin

Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz boşanmasında dikkat çeken detaylar!

Magazin dünyasında adeta hazan mevsimi yaşanıyor. Ünlü isimler bir bir boşanmak için adliyenin yolunu tutar oldu. Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çiftinin 5 yıllık evliliklerini sonlandırmalarının ardından dün bir davada Beykoz Adliyesi’nde gerçekleşti. Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çifti, 9 aylık evliliklerine 10 dakikada noktayı koydu. Son boşanan ünlü çift ise sunucu Burcu Esmersoy ve iş insanı Berk Suyabatmaz’dı.

BURCU ESMERSOY HİÇBİR ŞEY İSTEMEDİ

Esmersoy ve Suyabatmaz çifti geçtiğimiz yılın yaz aylarında Amerika’da dünyaevine girmişti. İkilinin evliliği de uzun soluklu olamadan son buldu. Burcu Esmersoy’un 15 Ağustos’ta açtığı dava önceki gün tek celsede bitti. Çift, anlaşmalı olarak ayrıldı. Taraflar birbirlerinden maddi manevi bir talepte bulunmadı.

MAHKEMEDE ANLAŞAMIYORUZ DEDİLER, ÇIKIŞTA SOHBETE DALDILAR

Esmersoy’un başvurusu sonrası mahkeme davanın 2 Aralık’ta görülmesine karar vermişti. Daha erken boşanmak isteyen çift, tekrar mahkemeye başvurarak davanın ön bir tarihe alınmasını istedi ve dava 6 Eylül’de gerçekleşti. Çift, fikren ve ruhen anlaşamadıklarını beyan ederek boşandı fakat mahkeme sonrası keyifli tavırları ve sohbet etmeleri herkesi şaşırttı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu