Magazin

Burcu Esmersoy: “Ne olacak halim hiç bilmiyorum!”

Burcu Esmersoy, geçtiğimiz günlerde sunuculuğunu üstlendiği bir etkinlikte sahne alan Mustafa Sandal ile yaşadığı diyalogla gündeme gelmişti. Manşetlere taşınan konuyla ilgili geçtiğimiz günlerde Magazinn.com’a konuşan Mustafa Sandal, “Bir gece önce organizasyonu renklendirmek için bir mizansen planlamıştık. Burcu kendini role fazla kaptırdı.” diyerek olayın aslını anlatmıştı. Basında çıkan “Yürüme” iddialarına bir yalanlama da Burcu Esmersoy’dan geldi.

Mustafa Sandal ile yaşadığı olay hakkında konuşan ünlü sunucu, “Mustafa dünya tatlısı. Çok seviyorum onu. Yıllardır tanışıyoruz. Tatlı bir mizansen oldu aramızda, yanlış anlaşılmasın” dedi.

“BANA BEKARLIK YARAMIYOR!”

1 yıl önce evlendiği iş insanı Berk Suyabatmaz ile geçtiğimiz aylarda boşanan Esmersoy, adının sürekli olarak farklı kişilerle anılması hakkında da bir yorum yaptı. Ünlü sunucu, “Adım hep birileriyle anılıyor. Hayatım boyunca hep partnerlerim oldu iş yaparken, bu böyle de devam edecek. Neden bu tür haberler çıkıyor bilmiyorum. Bana bekarlık yaramıyor. Evliliğe de kapalıyım. Ne olacak halim hiç bilmiyorum.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu