Magazin

Burcu Esmersoy: “Benim utanacak bir şeyim yok!”

Son dönemde TikTok videolarıyla adından söz ettiren Burcu Esmersoy, sosyal medyaya uyum sağlamaya çalıştığını söyleyerek “Sosyal medyanın farkındayım ve elimden geldiğince uyum sağlamaya çalışıyorum. Şanslıyım ki böyle bir mesleğe sahibim. Görsel alanlarda çalıştığım için sosyal medya üzerinden de devam edebileceğimi düşünüyorum. Televizyon camiasında her alanda çalıştım ve farklı görevler de yapabiliyorum. İlla kamera önünde olmama gerek yok. Montajlayan ya da yaratıcı tarafta olma şansım da var. Yeni teknolojileri öğreniyorum ve dersime çalışıyorum.” şeklinde konuştu.

Kimi zaman canını yakmak için kasıtlı sorular sorulduğunu ancak hayatında utanacak hiç bir şey yapmadığını anlatan sunucu, “Bizim sektörde şöyle şeyler var, bizim canımız yakmak için bazen geçmişle ilgili utanacağımız şeyler bulup, tekrar tekrar yayınlamayı seven yayın organları var. Bu çabalar canımı sıkıyor, gerek yok. Benim bu hayatta utanacak bir şeyim yok.” dedi.

“HAK ETTİĞİM YERDEYİM!”

Esmersoy ayrıca, “Hep çok çalıştım, geldiğim yere kendi çabamla geldim. Hak ettiğim yerdeyim, hak ettiğim hayatı yaşıyorum. Güçlendim, aslında bizim işte derimiz kalınlaşıyor ya çok da kalın derim yok ama benim de üzüldüğüm, eve kapandığım, depresyon yaşadığım zamanlar oluyor” itirafında bulundu.

Tek yaşayan bir kadın olarak evde heyecan yaşamak için korku filmi seyretmeyi sevdiğini anlatan sunucu, sözlerine şöyle devam etti:

“En büyük sıkıntım, IMBD’nin altı puan üzerinde korku filmi peşindeyim. 3.6’ları falan da seyrediyorum. Tek başıma seyrederim. Bugüne kadar özel hayatımda korku filmi seven bir insan bulamadım, yok öyle bir insan.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu