Burcu Biricik’in yeni projesi belli oldu!

Takip Et:

Ozan Güven’in sevgilisi Deniz Bulutsuz’a şiddet uygulaması hakkında konuşurken “Sizin başınıza böyle bir şey geldi mi?” sorusuna “Gelmedi. Ama şöyle bir şey var. Hepimiz bir şekilde tacize uğruyoruz. Sözlü olsun, tensel ve temassal olsun. Benim de geçmişimde yaşadığım maalesef cinsel tacizler var. O an sesini çıkarabiliyorsun ya da çıkaramıyorsun maalesef. ” yanıtını veren ve cinsel taciz itirafı ile magazin gündemine gelen ünlü oyuncu Burcu Biricik, yeni bir proje ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Son olarak Barış Arduç ile Kuzgun dizisi ile ekranlarda olan Burcu Biricik, Netflix’in yeni dizisi Fatma’da yer alacak. Netflix Türkiye yeni dizisi Fatma’yı duyurdu. Diziye adını veren Fatma isimli bir karakterin hayatını anlatan dizinin başrolünde güzel oyuncu Burcu Biricik boy gösterecek.

“SETE ÇIKMAK İÇİN GERİ SAYIMA BAŞLADIK”

Netflix Türkiye sosyal medya hesaplarından Burcu Biricik’in fotoğrafını paylaşarak “Aramıza hoş geldin Fatma. Heyecanlı bir geri sayım başladı” notunu yazdı. Burcu Biricik ise paylaşımında, “İçim kıpır kıpır heyecandan. Sete çıkmak için geri sayıma başladık. Fatma’yı sizle tanıştırmak için sabırsızlanıyorum” ifadelerini kullandı. Dizinin senaryosunu Özgür Önurme yazarken Özer Feyzioğlu ise yönetmenliğini üstleniyor. İdea Film’in yapımcısı olduğu Fatma dizisinin çekimlerine önümüzdeki haftalarda başlanacak.

FATMA DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Hapisten çıktığında kaybolan kocasını arayan ve temizlikçilik yapan Fatma beklenmedik bir anda cinayet işliyor. Kocası Zafer’in karanlık bağlantılarının bu cinayetten haberdar olmasıyla birlikte Fatma hayatta kalmak adına öldürmeye başlar ve olaylar gelişir. Öldürmeye başlamasıyla Fatma hayatının değiştiğini görür ve öldürmek bugüne kadar yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir rutin haline gelir.

Öte yandan Bana Masal Anlatma, Her Şey Seninle Güzel ve Çiçero gibi filmlerde başarılı performansı ile dikkat çeken Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın‘ın başrollerini paylaştığı BluTV‘nin özel yapımı ‘7YÜZ’ün yeni hikayesi olarak projelendirilen ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’ adlı sinema filminin çekimleri tamamlandı.

Bankaların çeşitli sebeplerden peşine düşemedikleri borçları satın alıp, her ne pahasına olursa olsun tahsil etmeyi kendine misyon edinmiş bir şirkette çalışan Duygu ve Bahadır‘ın yollarının Ceren ile kesişmesiyle değişen hikayelerinin anlatıldığı film, izleyiciyle sert bir sistem eleştirisi olarak buluşacak.