Medya

Burcu Biricik teklifleri değerlendiriyor!

Ekranların aranan iki yüzü Barış Arduç ve Burcu Biricik’in Kuzgun ve Dila karakterlerine hayat verdiği Kuzgun dizisi 2 hafta önce yayınlanan 21. bölümü ile ekranlara veda etmişti. Geçtiğimiz yıl başarılı bir çıkış yakalayan dizi, son dönemde reytinglerin kötü gelmesiyle ekran macerasına son verilen yapımlar arasına girmişti.

Kuzgun’un final yapmasının ardından Burcu Biricik, kendisi gibi oyuncu olan yakın arkadaşı Zeynep Çamcı’nın filminde konuk oyuncu olarak yer almıştı. Senaryosunu Zeynep Çamcı’nın kaleme aldığı Feride isimli filmde bir moda ikonuna hayat veren güzel oyuncu önceki gün Nişantaşı sokaklarındaydı. Spor giyim tarzı ile dikkat çeken ünlü oyuncu, her zaman olduğu gibi makyajsızdı. Günlük hayatında makyaj yapmayı tercih etmeyen ünlülerden olan Burcu Biricik, objektiflere makyajsız poz vermekten de çekinmiyor.

BİR SÜRE EKRANLARDAN UZAK KALACAK!

Nişantaşına doktor kontrolü için gelen Burcu Biricik karşısında magazin muhabirlerini görünce, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kuzgun’un ardından yeni sezonda ekranda olup olmayacağı merak edilen güzel oyuncu, bir süre dinlenmek istediğini söyledi. Tekliflerin geldiğini Biricik, teklifleri değerlendireceğini ifade etti.

Burcu Biricik, Kuzgun’un final yapmasının ardından reklamcı eşi Burcu Biricik ile birlikte soluğu Danimarka’da almıştı. Danimarka’da akrabalarının yaşadığı Kopenhag’a giden ikili, gezileri devam ederken yağmura yakalanmış ve o anları sosyal medyadan yayınlamıştı. Yağmurlukları ile poz veren çiftin keyfine diyecek yoktu. Yağmura rağmen eğlenceli bir tatil geçiren çift, aşk dolu fotoğraflarını da Instagram’da yayınlamayı ihmal etmedi.

 

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu