Kültür ve Sanat

Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın’ı Bir Araya Getiren İnsanlar İkiye Ayrılır Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın’ı bir araya getiren İnsanlar İkiye Ufalar filminden ilk fragman yayınlandı. Antoloji dizisi 7Yüz’ün yaratıcısı olan Tunç Şahin’in yazıp idarediği filmin yakında vizyona girmesi tasarlanıyor.

BluTV’nin bugüne kadar izleyicilerine sunduğu en dikkat çekici orijinal yapımlardan biri olan antoloji dizisi 7Yüz, yeni hikâyesiyle bu defa beyazperdede izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Antalya Altın Portakal Film Şenliği’nde izleyici ile buluşacak. Merakla beklenen filmin sonraki haftalarda vizyona da girmesi tasarlanıyor.

BluTV ile Bir Film’in yapımcılığını üstlendiği ilk sinema filmi olma özelliği taşıyan İnsanlar İkiye Dağılır: Bir 7YÜZ Öyküsü’nin başrollerinde galibiyetli oyuncular Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın yer alıyor. Oyuncu kadrosunda bu üç ada Başak Daşman, Erdem Akakçe, Terbiye Erden, Gökay Müftüoğlu ve Sabahattin Yakut eşlik ediyor.

İnsanlar İkiye Dağılır: Bir 7Yüz Öyküsü, Yakında Sinemalarda!

İnsanlar İkiye Ayrılır: Bir 7YÜZ Hikayesi

Bankaların muhtelif nedenlerden peşine düş-e-medikleri borçları satın alıp, her ne pahasına olursa olsun tahsil etmeyi kendine misyon edinmiş bir şirkette çalışan Duygu ve Bahadır’ın yollarının Ceren’le kesişmesiyle değişen hikâyelerinin anlatıldığı film; “oldukça sert bir sistem tenkidi” olarak belirleniyor.

BluTV’nin yedi kısımlık antolojik dizisi 7Yüz’ün dünyasına ait yeni bir hikâye ve bir sinema filmi olarak planlanan projenin tasarımcı, rejisör ve senaryocu koltuğunda Tunç Şahin oturuyor.
Ancak sinema salonlarının kapanmasına neden olan pandeminin tesirleri sezilmeye devam ettiği için filmin tanımlanan bu tarihte vizyona girip giremeyeceğini bekleyip bakmamız gerekiyor.

Kaynak: BluTV

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu