Medya

Burçin Terzioğlu’nun tacize yönelik büyük bir mesajı var!

Ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu, davetli oyuncu olarak Menajerimi Ara dizisine katılmıştı. Dizinin bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümünde bayanlara yönelik tacize karşı yaptığı “susmuyoruz” konuşmasıyla ünlü oyuncu dikkatleri üzerine sürükleyecek.

Yer aldığı projeler ve duruşuyla her zaman beğenileri toplayan Burçin Terzioğlu bu akşam davetli olarak katıldığı Ay Yapım’ın dizisi ‘Menajerimi Ara’da kadınlara yönelik taciz ile alakalı yaptığı ‘Susmuyoruz’ konuşmasıyla geceye damga bir yere çarpacak.

Renkli dünyası, dinç senaryosu, cümbüşlü sahneleriyle menajerler ve oyuncuların yaşadıklarını hakikatçi bir dille seyircilere aktaran ‘Menajerimi Ara’nın, bu akşam yayınlanacak 8.kısmından bir yerinizi incitici bir ön izleme sahnesi yayınlandı.

Burçin Terzioğlu’nun davetli olduğu kısımda öykü gereği İstanbul Film Festivali’ni sunarken sahne ardında başından geçen taciz vakayı üstüne yaptığı konuşma izleyenleri derinden etkileyecek.

Kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Çoğalman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan iddialı öyküsü ve bitmek öğrenmeyen sürprizleriyle ‘Menajerimi Ara’ bu öğleden sonra saat 20.00’de Star TV’de.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu