Magazin

Burçin Terzioğlu ve Umut Duygu aşkında ilginç detay!

Burçin Terzioğlu, geçen haftalarda Filipinler‘den paylaştığı tatil fotoğraflarıyla ünlülerin spor hocası Umut Duygu ile aşkını bir nevi ilan etmişti. İstanbul’a dönüşte sevgilisiyle ilk kez görüntülenen Terzioğlu, “Her şey göründüğü gibi” diyerek aşkı onaylamıştı.


Bugün 40 yaşına basan oyuncu, sosyal medyadan kalp emojili “Hoş geldin yeni yaşım” notunu yazdığı Filipinler tatilinden fotoğraf paylaştı. Aynı anda sevgilisi Umut Duygu da 36. yaşına girdiğini yazdığı paylaşım yaptı ve sevgilisinin aynı tatilde çektiği fotoğrafının altına “Yeni yerler göreceğim, yeni insanlar tanıyacağım kendime daha çok şey katacağım yeni bir yaş daha geldi” mesajını yayınladı.

Burçin Terzioğlu ve Umut Duygu‘nun aşk yaşadığı Filipinler‘de ortaya çıkmıştı. İkilinin aşkının ortaya çıkma sebebi ise Instagram paylaşımları… Ünlü isimlerin spor hocası olan ve güzel oyuncunun da gittiği dövüş kulübünde eğitmenlik yapan Umut Duygu da Burçin Terzioğlu ile aynı dakikalarda Filipinler‘den gün batımına karşı paylaşım yaptı. İkilinin art arda benzer yerlerde fotoğraf paylaşması aşkı ortaya çıkarmış oldu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu