Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli karşı karşıya gelecek!

Uzun süre aşk yaşadıktan sonra ayrılma kararı alan Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli çifti, gelecek sezon yer alacakları yapımlarla TV ekranlarında rakip olacak...

Takip Et:

2015 yılında yayınlanmaya başlayan ‘Poyraz Karayel’ dizisinde Ayşegül ve Poyraz isimli iki sevgiliyi canlandıran Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli’nin sette başlayan ilişkileri aşka dönüşmüştü. Dizi boyunca ve sonrasında gözlerden uzak bir ilişki yürüten çift, evlenecekleri beklenirken sürpriz bir şekilde ayrılmıştı. Sosyal medyadan birbirlerini takip etmeye devam eden iki oyuncu, benzer yerlerden yaptıkları bir paylaşımla ‘barıştılar mı?’ sorusunu akıllara getirmişti.

Gelecek sezon Engin Altan Düzyatan ile ‘Kurşun’ dizisinde oynayacak olan Terzioğlu, gazeteci Leyla karakterine hayat verecek. Eski aşkı İlker Kaleli ise ‘Yabancı’ dizisinde Pınar Deniz ile birlikte yer alacak.

ESKİ SEVGİLİLER RAKİP OLDU

Birbirinden iddialı yapımları ve oyuncuların yer alacağı TV sahnesinde ‘Poyraz Karayel’den birlikte görmeye alıştığımız iki eski aşık da rakip olarak yer alacak. Bu durum ikilinin fanlarını üzmeye başladı. Terzioğlu ve Kaleli’nin hayranları, ikili ayrıldıktan beri sosyal medya üzerinden barışmaları için mesajlar yazıyor. Oyuncu çiftin sevenleri “Biz sizi birlikte görmek istiyoruz” yorumları yaptı.