Medya

Burçin Terzioğlu öyle güçlü ve güzel konuştu ki, sosyal medyayı salladı!

Bu sezonun Ay Yapım imzalı iddialı dizisi ‘Menajerimi Ara’ dün gece sosyal medyanın gündemine oturdu. Yayınlanan ön izleme sahnesinde Burçin Terzioğlu’nun bayanlara yönelik tacize karşı ‘Susmuyoruz’ konuşması sosyal medyada izleyicilerden büyük yardım buldu.

Ünlülerin bilinmez dünyasına her hafta izleyicileri davetli eden ‘Menajerimi Ara’nın dün akşam yayınlanan ve sosyal medyada çok konuşulan 8. kısmına Burçin Terzioğlu damga bir yere çarptı. Terzioğlu’nun bayanların sesi olduğu ve etkileyici konuşmasıyla herkesin kalbine değdiği sahne gün boyu çok konuşuldu.
Oyuncunun içten konuşması da sosyal medyada methiyeyle karşılandı. Diziden bağımsız olarak süper bir konuşma olarak nitelendirildi.

Sansasyonel bir finalle sona eren kısmın ardından yayınlanan yeni tanıtımında izleyicilerin yoğun istekleri karşısında dizinin gününün değiştiğinin bilgisi de paylaşıldı.

Menajerimi Ara bundan böyle Pazar akşamları yayınlanacak.
Beren’in bir sonraki saldırısının ne olacağı merak mevzusuyken, Ego Ajans’taki kaygılı bakışlar solukların yakalanacağı bir kısmın sinyallerini verdi.

Kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Çoğalman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun buluştuğu, ‘Menajerimi Ara’ yeni kısmıyla 18 Ekim Pazar günü ve her pazar akşamı saat 20.00’de Star TV ekranında seyirciyle buluşacak.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu