Medya

Burçin Terzioğlu, konuk olduğu Menajerimi Ara yayınına saatler kala paylaştı…

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Yayınlandığı günden beri alakayla izlenen Star TV’nin dizisi Menajerimi Ara’nın bu haftaki ünlü davetliyi Burçin Terzioğlu olacak. Oyuncu, çok uzun süredir ekrandaki projelerde yer almıyor. Son olarak Netflix’in Hakan Muhafız dizisinde oynamıştı.

Terzioğlu’nun hayranları, onu yeni bir projede bakmak istiyor ancak çok tercih edici davranan oyuncunun gelen önerileri ince eleyip sık dokuduğu anlaşılıyor. Henüz bir projede ismi geçmeyen Burçin Terzioğlu, hayranlarını Menajerimi Ara dizisinde oynayarak bir nebze olsun mutlu edecek.
kısım coşkuyla beklenirken oyuncudan bir paylaşım geldi. Sosyal medyayı çok fazla kullanmayan Terzioğlu, akşamki yayını takipçilerine andırdırıyordu.

Aynı zamanda sette çekimler sırasında hem eğlenip hem de reellere değindiklerini de anekdot düştü oyuncu. Hayranlarının coşkuyla gözlediği buluşmaya kısa bir vakit kala gelen ileti de alkış ve yorum almaya devam ediyor.

Özellikle Poyraz Karayel dizisinde oynadığı Ayşegül karakteri ile hala anılarda olan oyuncuya sosyal medyadan gelen iletilerde de bu vaziyet sık sık anımsatılmakta.

Bu akşam oyuncuyu bir başkası olarak değil de kendisi olarak bakacağız.
Bu öğleden sonra saat 20:00’de fikir. #menajerimiara

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu