Müzik

Buray son klibiyle rakiplerine meydan okuyor!

Türk pop müziğinin yükselen isimlerinden birisi olan Buray, 14 Şubat’a özel yayınladığı “Kabahat Bende” şarkısı ile bir çok ünlü isimin 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel yayınladığı şarkıyı geride bırakarak büyük bir çıkış yaptı. Mega Star Tarkan, Hakan Altun, Çağatay Akman, Yıldız Tilbe, Banu Yokuş, Sinan Akçıl ve Nilüfer gibi bir çok ünlü isimin yayınladığı şarkı, Buray’ın yayınladığı “Kabahat Bende” şarkısını geçemedi.

2015 yılında yayınladığı “Sen Sevda Mısın” şarkısıyla uzun süre dillerden düşmeyen ve kariyerinin çıkışını yapan ünlü popçunun bu şarkısı şuana kadar Youtube Türkiye’de 150 milyona yakın izlenme aldı. Ardından yayınladığı “Aşk Mı Lazım” şarkısı ile bir çok listeyi alt üst eden Buray, kendisinden sık sık söz ettirmeye başladı. Buray’ın “Aşk Mı Lazım” şarkısı ise Youtube Türkiye’de 85 milyona yakın izlenme almış durumda. Kariyerinin çıkış şarkısı olan Sen Sevda Mısın’ın ardından büyük bir kitle kazanan ünlü popçu, geçtiğimiz haftalarda yayınladığı yeni şarkısı ile bir çok ismi geride bıraktı.


Buray 15 Şubat tarihinde yayınladığı “Kabahat Bende” şarkısını birde klip ile taçlandırdı. Serdar Börcan’ın yönettiği klipte Buray’a iki kadın solistin yanında farklı enstrümanları çalan sanatçılarda eşlik etti. Buray’ın “Kabahat Bende” şarkısının klibide İstanbul’da çekildi. Kabahat Bende’nin söz ve bestesi Gözde Ançel ve Buray’a ait olurken, şarkının aranjörlüğünü Bahadır Tanrıvermiş ve Buray üstlendi.

Buray’ın yeni şarkısı 15 Şubat itibariyle tüm dijital platformlarda yayınlanmış durumda.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu