Medya

Buralarda harcanıyorsun! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’ye yorum yağdıran pozlar

Televizyongazetesi.com/Detya – Daha evvel başka yapımlarda rol alsa da Yasak Elma dizisi Eda Ece’nin kariyerinde muhtemelen çok ehemmiyetli bir dönüm noktası olacak. Oynadığı Yıldız karakteriyle beraber iyice yıldızlaşan Eda Ece, sosyal medyayı etkin kullanan bir ad olarak gündemden düşmüyor.

Yaz sezonunda dahi yaptığı paylaşımlarla ne kendisini ne diziyi ne de Yıldız’ı unutturmadı. Geçtiğimiz sezon dizideki karakterine doğaçlamalarla yeni gülünçlükler katan Eda Ece, senaryonun da şekillenmesiyle beraber Yıldız’ı dizinin içinde ayrı bir yere konumlandırmayı başardı.

Artık onun sahnelerini başka bir duyguyla izleyenler, Youtube üzerinden de yayınlanan bu kısımları diziden daha çok izlemeye başladılar.
Oyuncu, daha önceki zamanlarda Hello mecmuasının Ekim sayısı için bir mülakat ile beraber poz da verdi. Kapak kızı olan Eda Ece’nin resimleri, sosyal medyada geziyor.

Oyuncu da çok sevdiği bu resimleri birer birer yayınlıyor. Takipçilerinin methiyelere boğduğu resimlere, çoğu zaman Arapça yorum yapıldığı da bakılmakta. Arap hayranlarının da yoğun bir alaka gösterdiği oyuncuya bir takipçisinin “Buralarda harcanıyorsun Edacım. Senin dünyaca ünlü film galalarında bir ünlü olman gerekiyor” yorumu ise dikkatleri çekti.

İşte Eda Ece’nin verdiği pozlardan kimileri:

#Fall 🍁🍂♥️

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu