Magazin

Burak Yamantürk’ün doğum gününden neler yaşandı?

Burak Yamantürk’ün sevgilisi Özge Özpirinçci organize ettiği Animal Print (Hayvan baskısı) temalı partiye Berrak Tüzünataç, Boran Kuzum, Meriç Aral, Ece Yörenç, Serhat Teoman, Buğra Gülsoy ve eşi Nilüfer Gürbüz gibi ünlü isimler katıldı.

Özge Özpirinçci partide hem şarkı söyledi hem de dans etti. 36 yaşına basan Burak Yamantürk sosyal medya hesabından geceye katılan herkese tek tek teşekkür etti.

Özge Özpirinçci Burak Yamantürk’ün doğum günün sosyal medyadan şu sözlerle kutladı, “Yılın en sevdiğim günlerinden biri Burak Yamantürk’ün doğum günü! Birlikte görüyoruz, gülüyoruz, ağlıyoruz, tartışıyoruz, beğeniyoruz, kızıyoruz, korkuyoruz, yaşıyoruz ve büyüyoruz. Seni çok seviyorum Burak! İyi ki doğmuşsun! Nice huzurlu senelere!”

Geçtiğimiz haftalarda bir mekanda Oğulcan Engin ile yakınlaştığı iddia edilen Leyla Feray, geceye oyuncu sevgilisi Serhat Teoman’la katıldı.

Bir süre önce ayrılan Berrak Tüzünataç ile Birkan Sokulu, arkadaşları Burak Yamantürk’ün doğum günü partisinde bir araya geldi. İkilinin arasında herhangi bir sorun olmadığı öğrenildi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu