Burak Serdar Şanal ve Zehra Yılmaz’a büyük sürpriz!

'Kimse Bilmez' dizisinin setinde önceki günlerde bir doğum günü kutlaması yapıldı. Dizinin iki oyuncusu Burak Serdar Şanal ve Zehra Yılmaz'ın doğum günleri sette kesilen pasta ile kutlandı...

Takip Et:

Yaz başında Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan ‘Kimse Bilmez’ dizisinin setinde önceki günlerde kutlama vardı. Ekip, dizinin Pilot’u Burak Serdar Şanal ve Tuğçe karakterine can veren Zehra Yılmaz’a sürpriz yaptı. 31 yaşına giren Şanal ve 25 yaşına giren Yılmaz, pastadaki mumları birlikte üfledi. Kutlama birbirinden renkli anlara sahne oldu. İkili, ekip arkadaşlarına teşekkür etti.

YENİ SEZON İÇİN BOL REYTİNG DİLEDİLER

Teşekkür konuşmasında Burak Serdar Şanal, dizinin son haftasında reytinglerde zirveyi görmesini hatırlattı. Zehra Yılmaz ise yeni yaşını yeni ailesi ile birlikte kutladığını belirterek çok mutlu olduğunu söyledi. İki ünlü oyuncu, pastayı üflerken gelecek sezon için bol reyting dileğinde bulundu.

‘Kimse Bilmez’in yönetmen koltuğunda Kartal Çidamlı ve U. Hakan Eren oturuyor. Yönetici yapımcılığını Osman Enes Yakut’un üstlendiği dizide başrollerde; Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal yer alıyor.