BURAK ÖZÇİVİT’Lİ KARA SEVDA MI? DEMET ÖZDEMİR’Lİ NO:309 MU?

Takip Et:

Çarşamba günlerine Diriliş Ertuğrul’dan nasibini alan, ama rating mücadelesinden de kopmayan Kara Sevda ile No: 309’un kapışmasında geçtiğimiz hafta hem total hem AB grubunda zirve Kara Sevda’daydı. Peki bu hafta durum ne?

 

Total grubunda bu hafta da Kara Sevda mücadeleyi önde tamamlamış. Bu grupta Kara Sevda 6.58 rating 14 share ile 3. olurken, No: 309 ise hemen ardından gelerek 6.22 rating 13 share ile 4. sırada bulunuyor. AB grubunda ise durum pek de farklı değil, mücadeleden yine Kara Sevda alnının akıyla çıkmış. Kara Sevda AB grubunda 5.68 rating 11 share ile 4. olurken, No: 309 ise totalde olduğu gibi AB grubunda da Kara Sevda’nın hemen ardından gelmiş ve 5.43 rating 11 share ile 5. sırada yer almış. (28 ARALIK 2016 RATING SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN)

 

Diriliş Ertuğrul gibi dişli bir rakibin karşısında savaşmak, 17 rating-36 share’leri alan bir yapımın karşısında rating mücadelesi vermek gerçekten de zor. Kara Sevda ile No:309 yarışa adeta 1-0 geride başlıyor. Ama hem Kara Sevda hem de No:309’un rating mücadelesinden kopmayıp kıyasıya yarış içerisine her hafta girmesi ve aldığı sonuçlarla hem kanalını hem de ekibini tatmin etmesi de şüphesiz önemli bir durum…

 

Reyting analizlerini her gün Magazinn.com'dan takip edebilirsiniz.

 

İLGİLİ HABERLER: