Medya

Burak Özçivit’in partner sorunu!

Son olarak 2017 yılında final yapan Kara Sevda isimli dizide Neslihan Atagül ile birlikte başrol olan Burak Özçivit, geçtiğimiz sezon televizyon ekranlarında yoktu. 1 sene öncesinden Kuruluş Osman dizisi ile anlaşan yakışıklı oyuncu, bu süreci eğitimle geçirdi. Özel hocalardan at binme, kılıç kullanma gibi birçok ders alan ünlü oyuncu aynı zamanda Nisan ayında baba oldu. Hem eğitimlere devam eden hem de babalığın tadını çıkaran Burak Özçivit, ilerleyen haftalarda Kuruluş Osman dizisi ile atv’de yer almaya başlayacak.

5 sezon boyunca TRT’de yayınlanan ve Engin Altan Düzyatan’ın başrolünde olduğu Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olacak olan dizinin adının Diriliş Osman olması bekleniyordu. Osmanlı Devleti’nin kuruluş dönemini konu alan dizinin adının Kuruluş Osman olmasına karar verildi.

KURULUŞ OSMAN’IN TANITIMI YAYINLANDI, BAŞROL YOK!

Dizide Osmanlı Devleti’nin kurucusu olan Osman Bey’i canlandıracak olan Burak Özçivit’in yer aldığı Kuruluş Osman’ın tanıtım filmi televizyon ve dijital platformlarda yayınlanmaya başladı. Fragmanda uzun saçlı halleriyle dikkat çeken Burak Özçivit’in dizideki partnerinin kim olacağı ise halen açıklanmadı. Özçivit ile birlikte oynayacağı konuşulan ilk isim 20 yaşındaki genç oyuncu Aslıhan Karalar olmuştu. Önceki akşam objektiflere yansıyan Karalar, kendisine gelen teklifleri değerlendirdiğini söyledi.

Aslıhan Karalar’dan sonra adı ortaya atılan bir diğer isim ise Özge Törer olmuştu. Üniversite öğrencisi olan genç oyuncuyu isteyen kişinin dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ olduğu öğrenildi. Genç yeteneğin, bu dizi ile yıldızının parlayacağı düşünülüyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu