Burak Özçivit’e sürpriz partner!

'Diriliş Osman' dizisi ile ekranlara dönecek olan Burak Özçivit'in partneri tescilli güzel Aslıhan Karalar oldu...

Takip Et:

Engin Altan Düzyatın’ın başrolünde olduğu ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisi 5 sezon boyunca TRT 1 ekranlarında yer almıştı. Reytingleri alt üst eden dizi final yapsa da ‘Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğinde olan ‘Diriliş Osman’ için bir yıldır hazırlıklar sürüyor.

BURAK’IN PARTNERİ 20 YAŞINDAKİ TESCİLLİ GÜZEL OLDU

Gelecek sezon atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan dizinin başrolündıe Burak Özçivit’in olacağı aylar önce açıklanmıştı. Bölüm başı 200 bin lira alacağı konuşulan yakışıklı oyuncu, uzun süredir at binme, kılıç kullanma ve tarih dersleri alıyordu. Burak Özçivit’in aylardır açıklanmayan ve merakla beklenen partneri belli oldu. Özçivit, Best Model of Turkey 2017’nin birinci güzeli Aslıhan Karalar ile kamera karşısına geçecek. 20 yaşında olan Aslıhan Karalar, daha önce Şahin Tepesi isimli dizide yer almıştı.

DİZİYE, YEMEK YAPMAYI ÖĞRENEREK HAZIRLANIYORLAR

Dizide Şeyh Edebali’nin kızı Malhun Hatun’u canlandıracak olan Karalar, Burak Özçivit gibi tarih, at binme gibi dersler almaya başladı. Ayrıca dizide oynayacak bütün kadın oyuncular yemek yapma dersleri de alıyor. Oyuncular, haftanın 4 günü çiftliğe giderek çekimlere yoğun bir şekilde hazırlanıyor.

Aslıhan Karalar