Magazin

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in tatil planı!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm Türkiye’yi ekran başına toplayan diziler yılbaşı haftasında en az bir haftalık tatile girecek. Kanalların reklam anlaşmaları süreci nedeniyle yaşanan bu durum geçtiğimiz yıl sıkıntılı geçmiş ve bazı diziler 3 hafta yayınlanmamıştı. Tatile girecek olan dizilerden biri de Burak Özçivit’in başrolünde yer aldığı Kuruluş Osman oldu. Kısa sürede fenomen haline gelen dizi 2 haftalık araya girdi.

İSTANBUL’DA KALDILAR!

Kuruluş Osman’ın araya girmesini fırsat bilen Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ve 8 aylık oğlu Karan’ı yanına alarak tatile çıkmak istedi. Fakat Evcen’in İstanbul’da tedavi gören babasının sağlık durumu sebebiyle İstanbul’u terk etmek istemeyen ünlü çift, tatil rotasını İstanbul’un sessiz sakin noktalarından biri olan Ağva’ya çevirdi. Ailece Ağva’ya giden ikili gözlerden uzak bir tatil yapıyor. Görüntü vermekten çekinen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, son tatillerinde Bodrum’a gitmiş ve burada oğulları Karan ilk kez görüntülenmişti.

Karan’ın yüzünü uzun süre göstermeyen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, yurdışında bulunan bir firmanın 2 milyon liralık teklifini de geri çevirmişti. Oğlunun fotoğrafını kendisi paylaşmak isteyen Fahriye Evcen, geçtiğimiz günlerde Karan ile çekildiği fotoğrafları yayınladı. Karan bebeğin olduğu kareler Instagram’da yaklaşık 2 milyon beğeni alarak anne ve babasının düğün fotoğrafının beğeni sayısını geçmişti. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in doğmadan önce Instagram hesabı açtığı Karan, fotoğraflarının yayınlanmasının ardından birçok reklam teklifi aldı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu