Burak Özçivit şaha kalktı!

'Diriliş Ertuğrul' dizisinin devamı niteliğinde olacak olan 'Diriliş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit'in at üstündeki fotoğrafları sosyal medyada büyük ilgi gördü...

5 sezon boyunca ekrana gelen ve başrolünde Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisi bu sezon final yapmıştı. Gelecek sezon ekrana gelecek olan ‘Diriliş Osman’ dizisinin başrolünde ise bir diğer yakışıklı oyuncu Burak Özçivit olacak.

Osman Gazi rolü için 1 senedir çeşitli eğitimler alan Özçivit, okçuluk ve at binme derslerine ağırlık verdi. Ünlü oyuncunun dövüş, kılıç ve aksiyon eğitimleri de aldığı da biliniyor. Daha önce ‘Muhteşem Yüzyıl’da Malkoçoğlu karakterine hayat veren Özçivit, haftanın 5 günü 8 saat çalışıyor. Öte yandan oyuncu, tarihçiler ve sosyologlardan tarih ile dönemin yaşam tarzı üzerine kuramsal eğitimler de alarak yoğun bir şekilde rolüne hazırlanıyor.

Bugün ‘Diriliş Osman’ın hazırlıkları esnasında çekilen fotoğraflar sosyal medyada yayıldı. Özçivit’in at üstünde şaha kalktığı pozlar, fan sayfaları tarafından birçok kez paylaşıldı.